Bebeğin suyu fazlaymış 25+2 günlük hamileyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ebuşşş tarafından oluşturulan Bebeğin suyu fazlaymış 25+2 günlük hamileyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 752 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı Bebeğin suyu fazlaymış 25+2 günlük hamileyim
Konbuyu başlatan Ebuşşş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan ecmelll

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Aranızda şeker yüklemesi yaptıran var mı doğumdan sonrada şekeri çıkan oldu mu ilk hamileligimde yaptırtmamıştım ama bunda suyu fazla gizli şeker olabilir deyince korktum ne yapmam lazım bana akıl verir misiniz

Aranızda şeker yüklemesi yaptıran var mı doğumdan sonrada şekeri çıkan oldu mu ilk hamileligimde yaptırtmamıştım ama bunda suyu fazla gizli şeker olabilir deyince korktum ne yapmam lazım bana akıl verir misiniz
Canım 27.haftadaym banada su üst düzeyde dedi şeker yüklemesi yaptılar temiz çıktı ama baya zorlanıyorm

GüLüCüK

Kayıtlı Üye
rank
Bende şeker çıkmadı ama benimde suyum fazla maalesef. Sürekli kontrol altındayım, hepimiz sağ salim alalım kucağımıza inşallah 🤲

Neslihan gayiranal

Kayıtlı Üye
rank
Babada dediler canim yapmiycaktim ama suyu fazla cocuk önde diyince yaptirdim çok sukur iyi cikti sekerim cikmadi ama kimsenin bence lafina bakma pisman olursun yuklemeni yaptir derim o zararli bise olsa zaten doktor yaptirmaz basta canim🥰rabbim saglikla kucagina versin insallah bebisini

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğin suyu fazla demiş ya şu fazlalığı neden olur peki

❤ 3 çocuklu 1 Anne ⚘

Kayıtlı Üye
rank
2 oğlumda yükleme yaptırdım 1. Çıkmadı 2. Son ayında cıktı seker bunda da zaten sınırda olduğu için yükleme yapılmadı aileside var insulin oluyorum normalde sadece gebelikde seker çıktıysa doğum sonrası yavaş yavaş hormonlar normale dönmeye başlayınca oda normal seviyeye düşe biliyor ama doğum sonrası bir dönem yediklerine dikkat et komposto bile sıfır seker öyle diyim 2. Doğum da hemşire anneye birşey verin deyince bisküvi meyve suyu verdiler sanki seker hop diye düşmüş gibi seker bi yükseldi hemşire kızdı bana 36 haftadayım şu an suyum sınıra dayandı 2 haftadır benimki şekerden yükleme yatırmalısın ondan mi sınırda başka şeyden mi önlemini alırlar en azından suyu sınırı aştığı için şu sn beni çok sıkıştırıyor mesela çarşamba anı sezeryanla alınma ihtimalim var

Ebuşşş

Kayıtlı Üye
rank
Cnm bebeğin suyu fazla demiş ya şu fazlalığı neden olur peki
Doktor şekere bağlı olabilir dedi ama tam ihtimal vermedi sonuçlarına göre konusalim dedi 2 gün sonra şeker yüklemesi yaptıracağım
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Babada dediler canim yapmiycaktim ama suyu fazla cocuk önde diyince yaptirdim çok sukur iyi cikti sekerim cikmadi ama kimsenin bence lafina bakma pisman olursun yuklemeni yaptir derim o zararli bise olsa zaten doktor yaptirmaz basta canim🥰rabbim saglikla kucagina versin insallah bebisini
Çok teşekkür ederim canım benim 😘

Tüm sayfalar yüklendi.