🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 11,958 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Doktor bana cuma pazar salı Perşembe bu günlerde ilişkiye gir dedi.1 kere yapman yeterli dedi.1 kere yapmak yeterli oluyor mu gerçekten.gunasiri sabah akşam yapsam mı yapsam yoksa doktorun dediğine mi uysam
Valla kuzum benm doktorum bu şekilde demişti hatta bana belirli günler vermişti bu günler içinde ilişki ye girmm gerektiği söylendi bende o şekilde doktorumu dinlemiştim canm utanıp yanında ki kadına sordum gün içinde iki kere girmem gerektiğini hemen ayağa kalkma kalcana beline yastıkla destekle bile demişti not geçmişti saolsun sonra zaten öyle birsey oldu ki iğneye daha vurmadan tutulma gerceklesmisti

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Doktor bana cuma pazar salı Perşembe bu günlerde ilişkiye gir dedi.1 kere yapman yeterli dedi.1 kere yapmak yeterli oluyor mu gerçekten.gunasiri sabah akşam yapsam mı yapsam yoksa doktorun dediğine mi uysam
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İnşallah olumlu sonuç alırsın çiçeğim 🥰
İnşallah birtanem🤲🤲🤩🌹

İnşallah baharım 🤲🤩
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kuzum 2 hafta var ama iğneden 10 sonra test yapanda varmış
CNm adetine 2 3 gün kala da Çıkıyo testte ama adetin geçmesine bekle istesrn en net kan testi herşey gönlünce olur inşallah hülyam şu mübarek cuma gününde innnnşşşalllahhh Aminnnnn 😊 😊

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
İnşallah Eminem aklıma birşey takıldı iğneden 10 gecdikten sonra test yapan varmış sence yapsam cıkarmi
Sabırsızlıkla test yapan vardır haklı olarak. Ama o zaman negatif çıkarsa o psikoloji diğer zamanları ilişkiyi de etkiler diye düşünüyorum canım benim sen bilirsin ❤️

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Valla kuzum benm doktorum bu şekilde demişti hatta bana belirli günler vermişti bu günler içinde ilişki ye girmm gerektiği söylendi bende o şekilde doktorumu dinlemiştim canm utanıp yanında ki kadına sordum gün içinde iki kere girmem gerektiğini hemen ayağa kalkma kalcana beline yastıkla destekle bile demişti not geçmişti saolsun sonra zaten öyle birsey oldu ki iğneye daha vurmadan tutulma gerceklesmisti
Evet kuzum doktor bunuda söyledi gün asırı ilişkide olsun bu kadar dedi

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet benim doktorumda öyle yaptı günlerini kağıda yazdı.nasil tutulma gerçekleşti anlamadım.hamile mi kaldınız yani igneden önce nasıl anladınız peki

Hülya12

Yönetici
Mod
rank

Hülya12

Yönetici
Mod
rank
Sabırsızlıkla test yapan vardır haklı olarak. Ama o zaman negatif çıkarsa o psikoloji diğer zamanları ilişkiyi de etkiler diye düşünüyorum canım benim sen bilirsin ❤️
Tekrar teşekkür ederim birtanem 🤲🤲🤲

Tüm sayfalar yüklendi.