🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,135 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Hülyam canım arkadaşım rabbim girmiş olduğun bu yolda yüzünüzde sevinçle mutlulukla çıkmayı nasip etsin insallah güzel haberlerini bekliyorum allahım hakkında hayırlıolanı nasip etsin kuzum dualarimdasin canım.benim🙏🤲🌹

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Hülyam canım arkadaşım rabbim girmiş olduğun bu yolda yüzünüzde sevinçle mutlulukla çıkmayı nasip etsin insallah güzel haberlerini bekliyorum allahım hakkında hayırlıolanı nasip etsin kuzum dualarimdasin canım.benim🙏🤲🌹
Canimmmmm kardeşim Allah sende bin kere razı olsun güzelligim inşallah olumlu sonuç alırız🌹🤲🤲🌿

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Senin bişey yapmana gerekte kalmasın canım daha gelenler işin ucundan tutsunlar 😊
Ya be o eskiden di birinin hastası olurdu gidip iki kap yemek yapalım birinin evde Kur'an'ı düğünü nişanı olur yardım edelim diye şimdi herkes hazirci gelip yiyip gidiyorlar kuzum bitmiş zaten bu nesil bir tek son nesil olarak biz kalmışız 😀 valla örnek alt katta kiracının kızı 20 yaşında yerde masa çay yanında annesine diyor ki çay doldur daha ne bekliyorsun bu nesilden gelenler bazılarında annem yasindalar onlarada iş yaptırmak olmaz yani yine bana kaldı 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum aminnn❤️❤️

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
Ya be o eskiden di birinin hastası olurdu gidip iki kap yemek yapalım birinin evde Kur'an'ı düğünü nişanı olur yardım edelim diye şimdi herkes hazirci gelip yiyip gidiyorlar kuzum bitmiş zaten bu nesil bir tek son nesil olarak biz kalmışız 😀 valla örnek alt katta kiracının kızı 20 yaşında yerde masa çay yanında annesine diyor ki çay doldur daha ne bekliyorsun bu nesilden gelenler bazılarında annem yasindalar onlarada iş yaptırmak olmaz yani yine bana kaldı 😀
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Amin kuzum aminnn❤️❤️
♥️♥️♥️🤲

Ulduz.kiz anesi👶❤

Kızına aşık ❤️
rank
Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
insallah guzel haberler duyariz

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
Canım Hülya'm Rabbim gönlüne göre versin inşallah yakın zamanda güzel haberler verirsin canımsın 🤲🤲🥰🥰😍😍😍

Tüm sayfalar yüklendi.