🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,086 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
Cuma günü öyle bir saat varki dualarin geri cevrilmezmis hulyama hayırlı sağlıklı bebisler nasip etsin Allah immm 🤲

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım ya haklısın malesef ki öyle bizim de akrabanin kızı 18 yaşında annesi hala önüne su götürüyor bu nesilin içinden gelmiyor hazirci birde anneler kıyamıyorum diye bişey öğretmiyor. Bize gelince kalabalık varsa diyorum çayları götür şekeri getir zoruna gidiyor da alışması lazim önce kendi için yarın birgün el kapısına gittiğinde zorlanmasin diye anasına söylüyorum yaptır diye de kıyamıyormuş dedim yarın el öyle bir kıyar ki zoruna gider sana laf gelir
Valla öyle kuzum alsitircan yarın bir gün el evi anne evi gbi olmucak bnde Suan kız büyütüyorum elimden geldikçe ogreticem yarın bir gün nausl bir aileye gidilicek belli değil demesinler bu naisl bir anne eğitti diye kendimi geçtim kızımı ezmesinler herşeyi bilsin yemk temizlik büyüsün karete tekvando yüzme hepsini yollucam valla kendini korumayı bilsin diye

3 paşa 1 prenses annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
Canım hakkında hayırlısı olsun inşallah 😘

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Sık ilişkiye girmek erkek sperm kalitesini ve sayısını düşürür. Gebe kalmak için gün aşırı ilişki önerilir
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hakkında hayırlısı olsun canım
Gün aşırı zaten sabah akşam yeterlidir 😀 kız 3 4 kere gir demedim ki o kdar sık ilişkiye adam da dayanamaz kadında sperm zaten kalitesi duser bnm demek istediğim günde 2 kere oda doktorum o şekilde demişti canm 🥰

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Gün aşırı zaten sabah akşam yeterlidir 😀 kız 3 4 kere gir demedim ki o kdar sık ilişkiye adam da dayanamaz kadında sperm zaten kalitesi duser bnm demek istediğim günde 2 kere oda doktorum o şekilde demişti canm 🥰
Gün aşırıyı sen yanlış anlamışsın 😂 gün aşırı ilişki 1 gün durup 1 gün yapmak kız. 😂

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Valla öyle kuzum alsitircan yarın bir gün el evi anne evi gbi olmucak bnde Suan kız büyütüyorum elimden geldikçe ogreticem yarın bir gün nausl bir aileye gidilicek belli değil demesinler bu naisl bir anne eğitti diye kendimi geçtim kızımı ezmesinler herşeyi bilsin yemk temizlik büyüsün karete tekvando yüzme hepsini yollucam valla kendini korumayı bilsin diye
Benimde kızım var seninle aynı düşüncedeyim canım. Kendi için ben bugün varım yarın yokum tek kaldığında herşeyi yapabilsin öğrensin yoksa zorluk çeker kime gidecek

Azranurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Buda bir saçma geliyor bana
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Gün aşırıyı sen yanlış anlamışsın 😂 gün aşırı ilişki 1 gün durup 1 gün yapmak kız. 😂
🤣🤣🤣🙈🙈🙈

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Demetdemet

Kayıtlı Üye
rank
Ay canım o güzel haberlerini alırız inşallah en yakın zamanda çok sevindim bitanemmmmm🥰❤️😍🤲

Tüm sayfalar yüklendi.