🤲🌿🌼

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik Öncesi kategorisinde Hülya12 tarafından oluşturulan 🤲🌿🌼 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 12,128 kez görüntülenmiş, 129 yorum ve 13 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik Öncesi
Konu Başlığı 🤲🌿🌼
Konbuyu başlatan Hülya12
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank

Melikee

Kayıtlı Üye
rank
Evet kuzum gün içinde iki kere yap sabah akşam hiç bir şekilde hemen ayağa kalkma kuzum belini kalcani deslekle evet adet olmadım kasıklarım göğüs ucum açıyordu test vermstim birde baktım hamileyim sonra igenyi hapları kullanmadım ama trioda çok önemli triod hormonlarinda sıkıntı varsa ondan da tutulmuyor
O zaman siz ne klomen ne iğne kullanmadiniz.tiroitlerin yüksek dedi ilaç yazdı.25mg.rahim bebeğin tutunması için yeterli kalınlıkta dedi.pco var dedi o kadar tiroit ilacı kullanıyorum vitamin hapları kullaniyorum

Hülya12

Moderator
Yönetici
Mod
rank
hulya senin konu basliklarin gulu cicekli lalpli cok guzel
olyor😂🥰
Kuuzm çok seviyorum emojileri🥰🥰🥰🥰
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Cidden benn bile heyecan yaptım dualarımız seninle Rabbim en yakın zamanda sağlıkla Güzel haberler verdirsin inşallah 😘😘😘🥰🥰😍😍🙏🙏
Benim ne kadar kıymetli değerli arkadaşlarım var ailem olduniz gerçekten herşeyimi siznle paylasiyorum benimde dualrim hepimizle canlarım uzak olsakda kalpler bir her zaman

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Kuzum çatlama ignesinden sonra şık bir şekilde ilişkiye girmende fayda var ve test için 12 gün mutlka beklemen gerekir yanıltıcı bir sonuç almamak için sen adamı boş birakma 🙈 hayırlı sonuçlar alırız inşallah
Sık ilişkiye girmek erkek sperm kalitesini ve sayısını düşürür. Gebe kalmak için gün aşırı ilişki önerilir

Merhaba Herkeze Güzel Annelerim Ben Kontrole Gitmiştim Yumurtalıkların İyi Demişti Doktor Büyüp Büyümedigine Bakmak İçin Klomen Verdi Bir Hafta Kullandım 1Hafta Sonra Gittiğimde Büyümüş Dedi Ve Çatlatma İğnesi Yazdı Salı Günü Gecesi Vurdum Kendim Göbekten Çok Heyecanlıyım Acaba Olumlu Sonuc Alırmıyım Almazmıyım Diye Eşimde Test Yaptı Doktor Çok İyi Dedi Sıkıntı Yokmuş Ne Zaman Test Yapmalıyım İćim Kıpır Kıpır 🤲🤲🌼❣️
Hakkında hayırlısı olsun canım

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Ya be o eskiden di birinin hastası olurdu gidip iki kap yemek yapalım birinin evde Kur'an'ı düğünü nişanı olur yardım edelim diye şimdi herkes hazirci gelip yiyip gidiyorlar kuzum bitmiş zaten bu nesil bir tek son nesil olarak biz kalmışız 😀 valla örnek alt katta kiracının kızı 20 yaşında yerde masa çay yanında annesine diyor ki çay doldur daha ne bekliyorsun bu nesilden gelenler bazılarında annem yasindalar onlarada iş yaptırmak olmaz yani yine bana kaldı 😀

Amin kuzum aminnn❤️❤️
Canım ya haklısın malesef ki öyle bizim de akrabanin kızı 18 yaşında annesi hala önüne su götürüyor bu nesilin içinden gelmiyor hazirci birde anneler kıyamıyorum diye bişey öğretmiyor. Bize gelince kalabalık varsa diyorum çayları götür şekeri getir zoruna gidiyor da alışması lazim önce kendi için yarın birgün el kapısına gittiğinde zorlanmasin diye anasına söylüyorum yaptır diye de kıyamıyormuş dedim yarın el öyle bir kıyar ki zoruna gider sana laf gelir

Asel'in annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
O zaman siz ne klomen ne iğne kullanmadiniz.tiroitlerin yüksek dedi ilaç yazdı.25mg.rahim bebeğin tutunması için yeterli kalınlıkta dedi.pco var dedi o kadar tiroit ilacı kullanıyorum vitamin hapları kullaniyorum
Klomen kullandım yumurtaların iyi dedi triod yüksek dedi onun içinde iğne oldum hatta hatırlıyorum gece 12 de tiroid düştüğünü gördüm testten çünkü sürekli test veriyorsun baktım düşmüş adama dedim koş gidiyoruz dedi nereye çocuk yapmaya düşmüş dedim öyle ilişkiye girdik sabah da girdik gün aşırı girdik eşimin dükkanı yakın zaten kendi işi ya sonra hatta ne kdar agaldim bu iğneyi nasıl vurcam çok agirxak mi diye baktım sonra tutulmusum iğneyi kullanmadık

Tüm sayfalar yüklendi.