27 hafta erken doğum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynepreyyan88 tarafından oluşturulan 27 hafta erken doğum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,353 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 hafta erken doğum riski
Konbuyu başlatan Zeynepreyyan88
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Elif kpln

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çok kişi bilir. En başından beri risklerimiz var. Bir süredir kanama filan yoktu bugün tekrar başladı. Hastaneye gittim. Nst de sancı çıkmadı ama rahim boyunda kısalma var erken doğum olma ihtimali var dedi doktor . Böyle bir durumda olanlar kaç hafta sonra doğum yaptınız ?

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar bir çok kişi bilir. En başından beri risklerimiz var. Bir süredir kanama filan yoktu bugün tekrar başladı. Hastaneye gittim. Nst de sancı çıkmadı ama rahim boyunda kısalma var erken doğum olma ihtimali var dedi doktor . Böyle bir durumda olanlar kaç hafta sonra doğum yaptınız ?
Maalesef oğlumda yaşadım onu rahim boyu kısaldı heran doğum olabilir dendi. Ben umursamadim. Yatıp dinlenmedim. 2 hafta sonrada doğum gerçekleşti. Sen ihmal etme zorunlu olmadıkça kendini yoracak islerden uzak dur. Bol bol dua et. İnşallah erken doğmaz Allah yardımcın olsun. Rabbım sana bağışlasın

Zeynepreyyan88

Kayıtlı Üye
rank
Maalesef oğlumda yaşadım onu rahim boyu kısaldı heran doğum olabilir dendi. Ben umursamadim. Yatıp dinlenmedim. 2 hafta sonrada doğum gerçekleşti. Sen ihmal etme zorunlu olmadıkça kendini yoracak islerden uzak dur. Bol bol dua et. İnşallah erken doğmaz Allah yardımcın olsun. Rabbım sana bağışlasın
Amin inşallah. Senin kaç haftalık oldu doğum. Bende yatıyorum sürekli ağır iş filan yapmıyordum hiç ama şimdi hep yaticam mecbur . Bir ara ne güzel risk geçmişti tekrar başladı . Tam diyorum risk geçti sorun yok bir yerden bir şey çıkıyor . En başından beri sürekli risk var ☹️☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim yardımcınız olsun inşallah tam vaktinde doğar
Amin inşallah canım inşallah. En azından 1 ay daha dursa hayati riski olmaz en azından ☹️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Son düzenleme:

Ipek2021

Kayıtlı Üye
rank
29 +0 da doğum kanalın kisalmis demsti doktor 31+6 da doğum gerçekleşti. İnşallah senin bebisin sabırsız olmazda gününü tamamlayıp gelir. Zaten dikkatliymissin duayı da bırakma Allah sana bagislasin

elifsu♡ ecrin ada

Kayıtlı Üye
rank
Amin inşallah canım. Rahim boyu kisaldikca doğum yaklaşıyor demek ve benim henüz 27 hafta . Normalde bu haftada kisalmamis olması lazım . En azından 32 haftaya kadar dursa hayati risk geçecek.
Doktor erken doğum olabilir diyince bana ebem çok iyi biriydi kızım bol bol uzan dinlen yorma kendini yazık sana bebeğin ne kadar geç gelirse o kadar iyi demişti sizde dinlenin bol bol inşallah zamanlıca gelir 🤲

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar