27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan 27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,422 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm
O

Ozlemnur

Guest
30 haftalik hamileyim ama daha hiçbirsey almadım başlamadım alışveriş e geç kalmış gibi hissettim 🤔

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Bende 29 oldum beşik bebek arabası banyo seti aldım hastane çıkışı iç çamaşırı bebek çantası aldım ama kendime daha bişey almadım ne almam lazım bilmiyorum internette pijama takımı hasta bezi falan diyor hasta bezi ne için gerekli kanama için ped yeterli olmuyor mu acep bebek için yeni doğan bezini hangi markadan kaçlı aldınız
Lohusa kanamasi icin ped yeterli olmuyor evet surekli olarak camasiriniza cikabiliyor rahatsiz edici ama lohusa donemi icin ozel ic camasiri seklinde pedler var kurtarici olur zannimca 😊. Ilk cocugumda hep prima kullandim cok sukur hic pisik yasamadim rutin kullanilmasi icin hastane tarafindan aldirilan - bir pisik kreminin allerji yapmasi disinda- bunda da prima kullanicam insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bizde yarin 24 oluyoruz😍 bende dusunuyorum hala ne alacam nasil yapacam nezaman bebisimle disari cikacam😂😂 evim sicak ama disarisi cok soguk. Nasil olacak bilmiyorum😂
Yaz hamileligi ve dogumu cok zordu bu sefer bilerek kis istedim ve nasip oldu bence daha rahat gecicek sadece biraz soguga dikkat etmemiz gerekicek :)

1ocak sezeryan günüm ama igne dahi almadık
Daha var annesi yavas yavas alirsiniz gonlunuzce ...

Bizde 29 olduk çok şükür benim ki bitti sayılır ufak tefek şeyler kaldı onlarida pazar günü eşimle alicam kafam rahat yani bittiiiiii🤣🤣🤣🤣
Kis bebegi olmasi hasebiyle arti neler aldiniz :) hastane icin fazla battaniye vesaire ? Lohusa kiyafeti olarak pijamalar daha sicak tutar dimi elbise olanlardansa..

25+2 günlüğüm ufak tefek başladım valla benim diğerleri erken doğdu için o yüzden 10-15 gün içinde herşeyi hazır ediyim dedim
Saglikla gelsin insallah. Kis icin neler aldiniz arti olarak bebege ya da kendinize

Son düzenleme:

iki kiz iki oğlan annesi

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa kanamasi icin ped yeterli olmuyor evet surekli olarak camasiriniza cikabiliyor rahatsiz edici ama lohusa donemi icin ozel ic camasiri seklinde pedler var kurtarici olur zannimca 😊. Ilk cocugumda hep prima kullandim cok sukur hic pisik yasamadim rutin kullanilmasi icin hastane tarafindan aldirilan - bir pisik kreminin allerji yapmasi disinda- bunda da prima kullanicam insallah

Yaz hamileligi ve dogumu cok zordu bu sefer bilerek kis istedim ve nasip oldu bence daha rahat gecicek sadece biraz soguga dikkat etmemiz gerekicek :)

Daha var annesi yavas yavas alirsiniz gonlunuzce ...

Kis bebegi olmasi hasebiyle arti neler aldiniz :) hastane icin fazla battaniye vesaire ? Lohusa kiyafeti olarak pijamalar daha sicak tutar dimi elbise olanlardansa..

Saglikla gelsin insallah. Kis icin neler aldiniz arti olarak bebege ya da kendinize
Ben ikili takım aldım kendime alt üst valla onlar daha iyi ben elbisede rahat edemem sahsen😂doğum yapcaz sonuçta bütün damarlar açık olacak lohusalik döneminde ayaginizdan çorap patik vs eksik etmeyin üzerinize hırka yelek almayı unutmayın kızlar bebek için iki ince 1 kalın battaniye alin yanınıza mutlaka doğum yaptığın oda çok soğuk oluyo bizim burda 1 saat kadar da gözetim altında tutuyolar sonra odaya alıyorlar o yüzden aman dikkat derim

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
27 haftalik annisler hazirliklar basladi mi?
31 hafta olmamıza 2 gün var ben herseyini aldım küvet seti kapi süsü nevresim biboron Allahın izniyle bitti benim bi yıkanıp utulencek oda erken

31 hafta olmamıza 2 gün var ben herseyini aldım küvet seti kapi süsü nevresim biboron Allahın izniyle bitti benim bi yıkanıp utulencek oda erken
Montu kalın ceketi falan yeterince var almiycam hastane için uzun kollu zıbın mi sıfır kollu mu bide mont tipi ceket var şapka eldiven çorap yeterli mi bi tulum 2 takımda 5 li takım yeter mi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar