27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :)

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Mariya'm tarafından oluşturulan 27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :) başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,412 kez görüntülenmiş, 28 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik annişler kış anneleri hazirliklar basladi mi :)
Konbuyu başlatan Mariya'm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Lohusa kanamasi icin ped yeterli olmuyor evet surekli olarak camasiriniza cikabiliyor rahatsiz edici ama lohusa donemi icin ozel ic camasiri seklinde pedler var kurtarici olur zannimca 😊. Ilk cocugumda hep prima kullandim cok sukur hic pisik yasamadim rutin kullanilmasi icin hastane tarafindan aldirilan - bir pisik kreminin allerji yapmasi disinda- bunda da prima kullanicam insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaz hamileligi ve dogumu cok zordu bu sefer bilerek kis istedim ve nasip oldu bence daha rahat gecicek sadece biraz soguga dikkat etmemiz gerekicek :)

Daha var annesi yavas yavas alirsiniz gonlunuzce ...

Kis bebegi olmasi hasebiyle arti neler aldiniz :) hastane icin fazla battaniye vesaire ? Lohusa kiyafeti olarak pijamalar daha sicak tutar dimi elbise olanlardansa..

Saglikla gelsin insallah. Kis icin neler aldiniz arti olarak bebege ya da kendinize
Ay çok sağolun iyice kafama yattı şimdi önce tuhaf gelmişti

Evet canım doğumdan sonra kanama çok oluyomuş diye duydum bende o yüzden M beden depend aldım benim herşeyim hazır şükür 30 haftalığız🤗
Maşallah sağlıkla gelsin bebişler bende 29 pldum artık kendim için olan şeyler kaldı onları da bugünlerde tamamlarım inşallah

Kevser55

Kayıtlı Üye
rank
30 haftalik hamileyim ama daha hiçbirsey almadım başlamadım alışveriş e geç kalmış gibi hissettim 🤔
Bence yavaş yavaş almaya başla canım cinsiyetide belliyse çünkü hiç belli olmaz ne zaman gelecekleri😄

Ay çok sağolun iyice kafama yattı şimdi önce tuhaf gelmişti

Maşallah sağlıkla gelsin bebişler bende 29 pldum artık kendim için olan şeyler kaldı onları da bugünlerde tamamlarım inşallah
Amin İnşallah canım 🤲🏻sanada az kalmış aramızda 1 hafta var 🤗alırsın onlarıda yakın zamanda canım ne olacak bebeğinkiler tamamsa zaten kendininkileride alırsın

Selin.33

Kayıtlı Üye
rank
Bence yavaş yavaş almaya başla canım cinsiyetide belliyse çünkü hiç belli olmaz ne zaman gelecekleri😄

Amin İnşallah canım 🤲🏻sanada az kalmış aramızda 1 hafta var 🤗alırsın onlarıda yakın zamanda canım ne olacak bebeğinkiler tamamsa zaten kendininkileride alırsın
Aynen artık kendimi ikinci plana atmaya başladım tüm anneler gibi internetten indirim günleri var oralardan kendi ihtiyaçlarımı alayı diyorum 😊

Nrgl

Kayıtlı Üye
rank
Bende 29 oldum beşik bebek arabası banyo seti aldım hastane çıkışı iç çamaşırı bebek çantası aldım ama kendime daha bişey almadım ne almam lazım bilmiyorum internette pijama takımı hasta bezi falan diyor hasta bezi ne için gerekli kanama için ped yeterli olmuyor mu acep bebek için yeni doğan bezini hangi markadan kaçlı aldınız
Ilk bı hafta ped yetmıyor cnm hasta bezi gerekli hasta bezı kılot bezı olanlar var rahat olur onu onerırım

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Canim ben 13 hafdadayim henuz cinsiyetin bilmiyorum şimdiden hem erkeye hem kiza geden balaca koynekler almiwam
Oo erkencisin hayirli olsun canim

Kizlar 30. Haftada neredeyse herseyini aldim puseti arabasi besigi kiyafetleri biberonu temizleme mendili bebek yagi pudrasi bakim urunleri vesaire, dun en son dogal zeytinyagli granul deterjaniyla yenidogan bebek bezini de aldim icim rahat etti artik dogabilir :) kendime alacagim bazi seyler kaldi bi de canta icime sinmedi yeni bi sirt cantasi alicam istedigim gibi bulursam.. buarada ikinci cocugum Rabbim hayirlisiyla kucagimiza almayi nasip etsin .

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.