27 haftalık erken doğum riski

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynoo tarafından oluşturulan 27 haftalık erken doğum riski başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,084 kez görüntülenmiş, 30 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalık erken doğum riski
Konbuyu başlatan Zeynoo
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ozlem kzlrmk

Muzicemle yola devam

Kayıtlı Üye
rank
Sabah doktora gittim erken doğum riskin var acil yatman lazim dedi daha çok küçük dua edin bize
Cok gecmis olsun cnm.banada 3 hafta once ayrintili ultrasyona girdigimde aynisini dediler cok korktum dr bebekte makat gelisi var cok erken dedi ama bende herhangi bi sknti hissetmiyorum bide calisiyorum. Sabah kontrele gidicem bakalim hayirli 26 haftalik olduk daha vaktiyle gelirler ins bi tersmis bebek sende de varmi boyle bi sknti

Zeynoo

Kayıtlı Üye
rank
Cok gecmis olsun cnm.banada 3 hafta once ayrintili ultrasyona girdigimde aynisini dediler cok korktum dr bebekte makat gelisi var cok erken dedi ama bende herhangi bi sknti hissetmiyorum bide calisiyorum. Sabah kontrele gidicem bakalim hayirli 26 haftalik olduk daha vaktiyle gelirler ins bi tersmis bebek sende de varmi boyle bi sknti
Valla sabah özel hastaneye gittim herşey normaldi sonra doktor karnıma bastırdı acilman var acil yatiralim dedi iğne fitil baslicaz dedi bende şehir Hastanesi'ne geldim 3 defa muayene ettiler herşey normal burdaki doktorlarda hangi gebeye baskı uygularsan uygulama açılması olur dedi sadece nts de hafif sancı çıktı doktor da istiyorsan yatiralim dedi bnde kabul ettim ama bir açıklama yapmadılar suan
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Hadi inşallah doğum olmadı demi Rabbim yardımcın olsun inşallah
Olmadı insallahta olmaz dua edin bize

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Valla sabah özel hastaneye gittim herşey normaldi sonra doktor karnıma bastırdı acilman var acil yatiralim dedi iğne fitil baslicaz dedi bende şehir Hastanesi'ne geldim 3 defa muayene ettiler herşey normal burdaki doktorlarda hangi gebeye baskı uygularsan uygulama açılması olur dedi sadece nts de hafif sancı çıktı doktor da istiyorsan yatiralim dedi bnde kabul ettim ama bir açıklama yapmadılar suan

İnşaAllah yaa Rabbim yardımcın olsun inşallah ❤️❤️

Muzicemle yola devam

Kayıtlı Üye
rank

Alla allah degisik degisik seyler soylemeye basladilarr hakkimizda hayirlisi insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar