27 haftalik gebelikte damla

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Havvanur tarafından oluşturulan 27 haftalik gebelikte damla başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 960 kez görüntülenmiş, 6 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 27 haftalik gebelikte damla
Konbuyu başlatan Havvanur
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mervercan

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar 27+1 gebeyim son bir haftadir biraz fazla yoruldum bel agrim öncesinde de vardi onda sikinti yokta bugun aksam lavaboya girdim soylemesi ayip akintim beyaz ama taharetten sonra kurulanirken bi kac damla kan gördüm iki kere girdim ikisinde de ayni oldu bebegin hareketlerini hissediyorum neden olabilir ki

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Yine kontrole gitseniz mi acaba? Yorgunluk, stres gibi nedenlere bagli kanama olabiliyor, bebeğiniz eminim cok iyidir, yine de iciniz rahat etsin. Bu arada yatin dinlenin bir kac gun.

Havvanur

Kayıtlı Üye
rank
Yine kontrole gitseniz mi acaba? Yorgunluk, stres gibi nedenlere bagli kanama olabiliyor, bebeğiniz eminim cok iyidir, yine de iciniz rahat etsin. Bu arada yatin dinlenin bir kac gun.
Kadin doguma erken tarihe randevu bulamiyoruz ki ayin 26sina alabildim randevuyu ilk gebeligimde de olmustu oglum ayni 27 haftalikken olmustu hatta kanama olmustu acile gittim herseyi normal hic bi sikinti yok demislerdi buda ayni hareket filan edince de bilemedim ki

Lyl

Kayıtlı Üye
rank
Kadin doguma erken tarihe randevu bulamiyoruz ki ayin 26sina alabildim randevuyu ilk gebeligimde de olmustu oglum ayni 27 haftalikken olmustu hatta kanama olmustu acile gittim herseyi normal hic bi sikinti yok demislerdi buda ayni hareket filan edince de bilemedim ki
Yine acile gidebilsn Bence cnm ne olur ne olmaz

Serbet

Kayıtlı Üye
rank
Acil gidersen muayeneye alirlar.
Ssk anlasmali ozel hastanelerde muayene ucretleri 150-200 tl arasi. Iki randevu arasi uzunsa beklemeyin, iki-uc defa da özelde başka doktorlara gitmek faydalidir, tek doktorla da kalmayin.

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Canım ihmale gelmiyor böylesi durumlar maalesef. Randevunu beklemeyip acile gitmeni öneririm çünkü gebelikte kanama yada lekelenme normal görülmüyor

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar