28 haftada lekelenme ve kasılma olması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İmoşun Annesi tarafından oluşturulan 28 haftada lekelenme ve kasılma olması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,464 kez görüntülenmiş, 19 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 haftada lekelenme ve kasılma olması
Konbuyu başlatan İmoşun Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İmoşun Annesi

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anladim canım teşekkür ederim 🙏
Rica ederim canım inşallah kötü bişey yoktur 🙏
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçenlerde bi devlete acile gitmiştim 24 haftalık falandık galiba yanımda bi kadın daha vardı bekleyen erken doğum riski varmış ondan oradaydı önceki gebeliği ikizmiş 24 25 haftalıkken doğmuş ikizleri uzun bi süre kuvezde kalmışlar baya korkutmuştu beni o aşırı ağrı sancı yüzünden gitmiştim şükür bizde bi sorun olmadı ama dikkat etmek lazım olmaz diye bişey yok

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Rica ederim canım inşallah kötü bişey yoktur 🙏

Geçenlerde bi devlete acile gitmiştim 24 haftalık falandık galiba yanımda bi kadın daha vardı bekleyen erken doğum riski varmış ondan oradaydı önceki gebeliği ikizmiş 24 25 haftalıkken doğmuş ikizleri uzun bi süre kuvezde kalmışlar baya korkutmuştu beni o aşırı ağrı sancı yüzünden gitmiştim şükür bizde bi sorun olmadı ama dikkat etmek lazım olmaz diye bişey yok
Evet haklısıniz ben ilk gebeliğimde 33 haftalık ikincide 25 haftalık doğum yaptım maalesef bunun da öyle olmasından korkuyorum

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank
Evet haklısıniz ben ilk gebeliğimde 33 haftalık ikincide 25 haftalık doğum yaptım maalesef bunun da öyle olmasından korkuyorum
Sizi cok iyi anlıyorum ama erken tanı her zaman önemlidir eğer erkenden giderseniz önlemini alabilirler umarım erkne dogum olmaz sag sağlim bebeginizi kucagınıza alırsınız

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Çok erken olmuş doğumların canım erken doğum öykün varsa daha dikkatli olman gerekir senin aksatma ihmal etme bu bebişin sabırlı olurda zamanında doğar inşallah canım
Öyle yapıyorum canım inşallah çok teşekkür ederim 🙏♥️

Sizi cok iyi anlıyorum ama erken tanı her zaman önemlidir eğer erkenden giderseniz önlemini alabilirler umarım erkne dogum olmaz sag sağlim bebeginizi kucagınıza alırsınız
Umarim iyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim ♥️🙏

Bahar T

Kayıtlı Üye
rank

Naptınız gittiniz mi doktora hala var mı sorun

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank

Rica ederim canım 🥰

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Tamam bakalım canım inşallah kötü Bi şey cıkmaz yine haber verirsin
Amin inşallah canım haber veririm tabiki çok teşekkür ederim dualarda olmak çok güzel 🙏♥️♥️

Tamam bakalım canım inşallah kötü Bi şey cıkmaz yine haber verirsin
Hastane ye gittim çok şükür Bi sorun yokmus şuan her şey yolunda dedi doktor canım sadece riskli grupta olduğum için kontrolleri aksatma ilaçlarını düzenli al dedi o kadar 🙏🥰

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.