28 Haftalık Doğum Yapılır mı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Begüm tarafından oluşturulan 28 Haftalık Doğum Yapılır mı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,068 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 28 Haftalık Doğum Yapılır mı?
Konbuyu başlatan Begüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan MihribanEbrarin_Annesi

Halabirumutvar

Kayıtlı Üye
rank
28 haftalık hamileyim canım evet erken doğum riskim ve acilmam var 22 cm :(
Merhaba bende 18 haftalik hamileyim 2 gun once kontrole gittigimde doktoruma bel agrilarimin oldugunu soyledim , bazen de adet olsuyormusjm gibi hissettigimi soyleyince bu agrilar acilmaya neden oluyormus , acikcasi cok korkttum , bol bol dinlenmemi soyledi . Sizin nasil belirtileriniz vardi ?

Begüm

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba bende 18 haftalik hamileyim 2 gun once kontrole gittigimde doktoruma bel agrilarimin oldugunu soyledim , bazen de adet olsuyormusjm gibi hissettigimi soyleyince bu agrilar acilmaya neden oluyormus , acikcasi cok korkttum , bol bol dinlenmemi soyledi . Sizin nasil belirtileriniz vardi ?
Ben 28 haftalık hamileyim bendede bel ağrısı, karın bölgesinde kasılma , sancı vardı 29 cm den 22 cm dusmus rahim ağzı uzungulu eğer dahada acilman olursa alttan dikiş atacaz bu sefer ben seni yatağa mecburi yatircam dedi ben bunu yapmadan sen yap dedi sadece wc den wc ye kalk dedi o yüzden çok riskli sürekli uzanman lazım bende çok korkuyorum açıkçası

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar