29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Giizem tarafından oluşturulan 29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,839 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı
Konbuyu başlatan Giizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💜Bir prenses bir prens a

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
vurmadılar rahim yolu kapalı gözüküyor.pazartesi çıkmıştı sancı cuma günü için tekrar çağırdı
Sende benim gibisin yani rahim ağzı kapalı ama sancı çıkıyor rabbim yardımcımız olsun kuzum stres yapma bol.bol.dinlem sen

Giizem

Kayıtlı Üye
rank
Peki sıkı takibe aldılar mi kuzum seni şimdi
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bahsettiğin şeylerin aynısını bende de var bana sıkı takip dedi 2 hafta ara ile gidip hem kontrol hemde nstye baglanacam eğer kanama yada su gelirse direk gel dediler bebeğin plasentasi filan ne durumda peki
başka herhangi bir sıkıntı yok rahim yoluda kapalı.benm hissettiğim ağrı da sancıdan ziyade genelde hareket ettikçe olan bir ağrı ama nst de sancı çıkınca endişelendim

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
başka herhangi bir sıkıntı yok rahim yoluda kapalı.benm hissettiğim ağrı da sancıdan ziyade genelde hareket ettikçe olan bir ağrı ama nst de sancı çıkınca endişelendim
Tamam işte kuzum benim mesela plasenta yada bebeğin eşi ile bir sıkıntı yok ama oğlum harwket ettikçe ağrı oluyordu hatta yururkem karnından çıkacak gibi oluyordu artık karnımı tutuyordum düşün en son 27 haftalıkda 1 gece 3 saat boyunca rahim sancısı çektim 1 gün sonra kanama ve ağrı yzuunden gittim doktor erken dkgum riskin var ama rahim ağzı kapalı dedi bebek aşağı baskı yapıyor ama doğuam hazırlamiyor kendini o yüzden bol bol uzan dinlen gerekmediği sürece ayağa kalkma dedi dikkat et

Giizem

Kayıtlı Üye
rank
Tamam işte kuzum benim mesela plasenta yada bebeğin eşi ile bir sıkıntı yok ama oğlum harwket ettikçe ağrı oluyordu hatta yururkem karnından çıkacak gibi oluyordu artık karnımı tutuyordum düşün en son 27 haftalıkda 1 gece 3 saat boyunca rahim sancısı çektim 1 gün sonra kanama ve ağrı yzuunden gittim doktor erken dkgum riskin var ama rahim ağzı kapalı dedi bebek aşağı baskı yapıyor ama doğuam hazırlamiyor kendini o yüzden bol bol uzan dinlen gerekmediği sürece ayağa kalkma dedi dikkat et
ağrıyı tam olarak nerede hissediyordun hastanede yatış yaptılar mı peki

ASİL 'İN Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Kasık ve vajinal bölgede ağrım oluyor.hareket ettikçe oluyor daha çok doktora söylediğimde kontrol amaçlı nst girdim küçük sancılar çıktı.ama rahim yolunda bir sıkıntı gözükmüyor.böyle bir durum yaşayan var mı ?Endişeliyim erken doğum olursa diye
Benimde oluoyor ama cogalirsa doktora gidicem

Giizem

Kayıtlı Üye
rank
Belimin tam ortası karnımın iki kenarından kasıklarıma iniyordu ve ayakta iken rahmin de sızlama oluyordu xsnim 1 gün yattım doktorlar serum ve ilaçla durdurdu
bel sırt ağrıları genel olarak var zaten de bende tam bikini bölgesi deriz ya orda yoğunlaşmış şekilde hareket ettikçe ağrıyor.bazende direk vajina üstünde hissediyorum

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
rank
bel sırt ağrıları genel olarak var zaten de bende tam bikini bölgesi deriz ya orda yoğunlaşmış şekilde hareket ettikçe ağrıyor.bazende direk vajina üstünde hissediyorum
Aynen kuzum ama şükür ben annemgile geldim annem bakıyor ayağa kalkmıyorum gerekmedikçe vajina bölgesindeki ağrı fazla olmuyor ama bazen oğlum harwket ettikçe remsen alt tarafım sızlıyor çıkacak gibi oluyor resmen direk uzanıyorum bir şey soracam peki duş alırken de sızlama oluyor mu altta bende oluyor mesela sanki duşun altinds durdukça o sızlama daha çok artıyor gibi hissediyorum

Giizem

Kayıtlı Üye
rank
Aynen kuzum ama şükür ben annemgile geldim annem bakıyor ayağa kalkmıyorum gerekmedikçe vajina bölgesindeki ağrı fazla olmuyor ama bazen oğlum harwket ettikçe remsen alt tarafım sızlıyor çıkacak gibi oluyor resmen direk uzanıyorum bir şey soracam peki duş alırken de sızlama oluyor mu altta bende oluyor mesela sanki duşun altinds durdukça o sızlama daha çok artıyor gibi hissediyorum
ben çalışıyorum hala bu ay ayrılcam işten zaten masa başı iş .duşta herhangi bir sızlama ağrı olmuyor. akıntım arttı ama

Tüm sayfalar yüklendi.