29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Giizem tarafından oluşturulan 29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,830 kez görüntülenmiş, 26 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 29.haftada nst de sancı çıktı bilgisi olan var mı
Konbuyu başlatan Giizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 💜Bir prenses bir prens a

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar
Kasık ve vajinal bölgede ağrım oluyor.hareket ettikçe oluyor daha çok doktora söylediğimde kontrol amaçlı nst girdim küçük sancılar çıktı.ama rahim yolunda bir sıkıntı gözükmüyor.böyle bir durum yaşayan var mı ?Endişeliyim erken doğum olursa diye
Geçmiş olsun cnm doktor ilaç verir sana bu durumu yaşayan arkadaşlarımız oldu.. bol bol dinlen yorma kendini sakin

Giizem

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun cnm doktor ilaç verir sana bu durumu yaşayan arkadaşlarımız oldu.. bol bol dinlen yorma kendini sakin
teşekkür ederim dikkat ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Akıntı bende de artt ama doktorum fitil.filan vermedi çünkü enfeksiyon çıkmadı ama akıntı baya fazla 🤔
enfeksiyon yok ama akıntıda sebep olabilir ağrıya dedi onuda anlamış oluruz dedi ilaç verdi o yuzden bakalım yarın gidicem tekrar

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
teşekkür ederim dikkat ediyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

enfeksiyon yok ama akıntıda sebep olabilir ağrıya dedi onuda anlamış oluruz dedi ilaç verdi o yuzden bakalım yarın gidicem tekrar
Hmm gidince haber ver kuzum doktorun ne diyecek merak ettim geçmiş olsun bu arada

Tecrübeli Anne

Kayıtlı Üye
rank
Banada 2 hafta önce sabaha kadar yaptılar şükür ondan sonra öyle çok bir sancım olmadı pazartesi günü çıktı azıcık oda dinlenince artmıyor ciğer geliştirici filan vuruldunuz mu bana 2 doz vurdular 27. Haftada
Yok doktor etkisi bi hqftq dedi 37 e uzayınca gerekde kalmadi sıkıntısız dpgum yaptim

Tüm sayfalar yüklendi.