2li teste cinsiyet belli olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde İki Prenses Annesi 💜 tarafından oluşturulan 2li teste cinsiyet belli olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,495 kez görüntülenmiş, 42 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 2li teste cinsiyet belli olur mu
Konbuyu başlatan İki Prenses Annesi 💜
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan İki Prenses Annesi 💜

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba 2 li testte cinsiyet belli oluyo diye duymuştum ben doğrumu kızlar bilgisi olan varmı
İkili testte doktor sadece kan alıyor kanda da zaten cinsiyet belli olmaz ama bazen erkek bebekler belli edebiliyor doktor net olmayan bi tahminde bulunuyor ama kesin konuşmaz o yüzden devlette bazen hiç söylemiyorlar özelde tahmin ediyorlar

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İkili testte doktor sadece kan alıyor kanda da zaten cinsiyet belli olmaz ama bazen erkek bebekler belli edebiliyor doktor net olmayan bi tahminde bulunuyor ama kesin konuşmaz o yüzden devlette bazen hiç söylemiyorlar özelde tahmin ediyorlar
Ben sürekli özele gidiyorum doktora sordum ikili testte belli oluyomu cinsiyet diye yok dedi ama ablama söylemiş kendi doktoru oda özele gidiyodu

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
İkili testtemi belli ediyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ablamın doktoru ikili testten soylemis ilk çocuğunu kız demiş kız olmuş bende şaşırdım olmuyo diye biliyorum bende

Ablamın doktoru ikili testten soylemis ilk çocuğunu kız demiş kız olmuş bende şaşırdım olmuyo diye biliyorum bende
İkili test dediğin şey sadece kan alıyor ordan test yapıyor canım yani testle alakası yok onun ultrason da bakarken belli oluyor doktor kontrolde farkedebilir yani o anda ya gösterir ya göstermez cinsiyet oluşmaya başlıyor ya artık erkek bebişlerinde farkedilebiliyor bu kontrolde ama kesin olarak değil tabiki bazı doktorların görme yetisi daha gelişmiş oluyor bazısı keseyi bile bulamıyor benim başıma gelen gibi 😂

İki Prenses Annesi 💜

Kayıtlı Üye
rank
İkili test dediğin şey sadece kan alıyor ordan test yapıyor canım yani testle alakası yok onun ultrason da bakarken belli oluyor doktor kontrolde farkedebilir yani o anda ya gösterir ya göstermez cinsiyet oluşmaya başlıyor ya artık erkek bebişlerinde farkedilebiliyor bu kontrolde ama kesin olarak değil tabiki bazı doktorların görme yetisi daha gelişmiş oluyor bazısı keseyi bile bulamıyor benim başıma gelen gibi 😂
Benimde başıma geldi 😊

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar