3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Vuslat tır tarafından oluşturulan 3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,195 kez görüntülenmiş, 24 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık bebeğim 4 gündür buyuk tuvalet ini yapmadj
Konbuyu başlatan Vuslat tır
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Vuslat tır

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
3 aylik bebeğim 4 gundur büyük tuvaletini yapmadı
Yağ verdim
Poposuna sıktım
Sıcak havlu koydum karnına
Bugün tuvaletini yapsin diye
Yarımın yarısı fitil koydum
Yok yine yapmadı ne yapmam lazım Anneler
Sadece anne sütü alan bebekler 10 gün bekleyebilir canim sabırlı ol benim kızımın 12 gün yapmadığını biliyorum zeytinyagi ver bebek masajı yap karnına dizlerini karnına doğru it daha iyi hissedecektir bebis sen de yediklerini dikkat et bol bol sıvı tuket kahve çay bunlardan uzak dur bir süre sütüne geçip kabızlığa da neden olabilir 🤗

Vuslat tır

Kayıtlı Üye
rank
Doktora gorun anne sütünden haric bebelak aptamil veriyomusun
Hiç bişey vermiyorum sadece emiyo
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Sadece anne sütü alan bebekler 10 gün bekleyebilir canim sabırlı ol benim kızımın 12 gün yapmadığını biliyorum zeytinyagi ver bebek masajı yap karnına dizlerini karnına doğru it daha iyi hissedecektir bebis sen de yediklerini dikkat et bol bol sıvı tuket kahve çay bunlardan uzak dur bir süre sütüne geçip kabızlığa da neden olabilir 🤗
Çay çok içiyorum canım
Acaba ondan olabilirmiki
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çay çok içiyorum canım
Acaba ondan olabilirmiki

Çilem ak

Kayıtlı Üye
rank
Bol bol sıvı tuket kimyon demle iç bebeğine de ver gaz sancısı da olmaz patates muz tüket kendin çok güzel bağırsak düzenleyici sabah akşam olmak şartıyla maden suyu tüket ben bunları yaptım sana da iyi gelir inşallah canım

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar