3 aylık hamileyim korona oldum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gülümser tarafından oluşturulan 3 aylık hamileyim korona oldum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,027 kez görüntülenmiş, 11 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 aylık hamileyim korona oldum
Konbuyu başlatan Gülümser
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Zeynep0147

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık hamileyim korona oldum napmam lazım arkadaşlar bol bol vitamin alıyorum ama öksürük çok zorluyor
Canim bende 2 kere kovid oldum bolca su ic cay ic meyve wiresi falan evde hazirlanan bide bolca c vitamini qebul et meyve sebze ye bolca bide en guzeli 1 ltr suya 1 limonun yarisini kucuk kucuk dogra 2.3 yemek kawigida dolu weker at kariwdir gun erzinde onu ic ki yusun aparsin Rabim wifalar versin korkmaa iyi olucan🤲🏻

Zeynep0147

Kayıtlı Üye
rank
3 aylık hamileyim korona oldum napmam lazım arkadaşlar bol bol vitamin alıyorum ama öksürük çok zorluyor
Zencefil ve limonu robottan geçir 1 litre su ile kaynat soğuduktan sonra iç geçer Allahin izniyle
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Zencefil ve limonu robottan geçir 1 litre su ile kaynat soğuduktan sonra iç geçer Allahin izniyle
Ayrıyeten bir kaseye bal katıp üzerine 1 tatlı kaşığı kadar zerdeçal karıştır ye her gün o da çok iyi

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar