3 lu test sonuçlarım

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aysegull tarafından oluşturulan 3 lu test sonuçlarım başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 984 kez görüntülenmiş, 8 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3 lu test sonuçlarım
Konbuyu başlatan Aysegull
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aysegull

Aysegull

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 21 haftalık hamileyim. Bugün 3 lu test sonuçlarımi öğrendim. Risk çıktı. Çok moralim bozuk.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar 21 haftalık hamileyim. Bugün 3 lu test sonuçlarımi öğrendim. Risk çıktı. Çok moralim bozuk.
Moralini bozma canım benimde yaş tan dolayı riskli çıktı umursamıyorum amniyosentez sıvı alalım dediler kabul etmedim imzada verdim çevremde çok kişiye öyle söylediler allahın izni ile sapasağlam doğdu bebişler sakın canını sıkma bebeğini de üzme boş yere

Aysegull

Kayıtlı Üye
rank
Moralini bozma canım benimde yaş tan dolayı riskli çıktı umursamıyorum amniyosentez sıvı alalım dediler kabul etmedim imzada verdim çevremde çok kişiye öyle söylediler allahın izni ile sapasağlam doğdu bebişler sakın canını sıkma bebeğini de üzme boş yere
Bende 41 yasındayım. Ama çok üzüldüm. Ağlamama engel olamıyorum.

Filiz068283

Kayıtlı Üye
rank
Bende 41 yasındayım. Ama çok üzüldüm. Ağlamama engel olamıyorum.
[/QUOTE
Kıyamam ya 39 yaşındayım bende ne dediler sana yaştan dolayı mı dediler riski yoksa kan değerleri için mi önemli olan kan değerlerindeki sonuç canım yaşa takılma benim Teyzem 45 yaşında doğurdu sapasağlam çocuk zaten 35 yaş üstü hep riskli gebelik olarak görünür aldırma üzme kendini bosyere detaylı ultrasona mutlaka gir zaten orada net bilgi alırsın güzel şeyler düşün bebeğini de üzme canım iyi haberlerini bekliyorum inşallah canım benim ☺

Zpppp

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu yüzden hiç bir test yaptırmadım hamileligimi üzüntüyle geçirmek istemedik bana göre gereksiz zaten önüne gecilebilecek anne karnında yada sonrasında tedavi edilebilecek birşey degi neden ozaman kendimi düşüncelere sokayım ki yeterince sıkıntılarımız var siz de üzülmeyin Allah'ın izniyle bir şey olmaz yüzde 80 yanılıyor kar zaten inşallah ta sağlıkla kucağınıza alırsınız

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Cnm üzülme moralini bozma doğum lekesi bile görseler risk diye yazılıyor malaef .. çoğu gebe kadına yüksek risk deyip sapa saglam doğdu bebisler.. işte bende sırf bu yüzden ikili de 3 de yapmadim aile hekimim önermedi bebek sağlıklı olur sana riskli der moralini bozarsin doğuma kadar deyince bende yapmadım

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Boşuna üzülme hiç bi gerçekliği yok ki 3lü testin hiç bi doğruluğu yok benimde yüksek riskli çıktı down sendromlu dediler bebeğim gayet sağlıklı sana tavsiyem mutlaka ayrıntılı ultrasona gir onda daha net belli olur

Aysegull

Kayıtlı Üye
rank
Boşuna üzülme hiç bi gerçekliği yok ki 3lü testin hiç bi doğruluğu yok benimde yüksek riskli çıktı down sendromlu dediler bebeğim gayet sağlıklı sana tavsiyem mutlaka ayrıntılı ultrasona gir onda daha net belli olur
5 şubatta ayrıntılı ultrason için Rand almıştım. Ama ayrıntılı ultrasinla bunun çok Bi ilgisi yok dedi şu an gittiğim doktor
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan değerim yüksek. Umarım hersey yoluna girer. Bende güzel haberler veririm.
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Kan değerim yüksek. Umarım hersey yoluna girer. Bende güzel haberler veririm.
Ayrıntılı ultrasonda durum değişebilir mi

Tüm sayfalar yüklendi.