3.sezeryan olur mu

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde HTgoncaa tarafından oluşturulan 3.sezeryan olur mu başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 6,008 kez görüntülenmiş, 36 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 3.sezeryan olur mu
Konbuyu başlatan HTgoncaa
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan elifsu♡ ecrin ada

KızlarımCanlarım

Kayıtlı Üye
rank
Ay ciddenmi benim gibi peki nasil geciyo canim cok zormu bide cinsiyeti ne 🤩
Buda kız canim yok cok sükür iyi geciyo benim erken dogum riskim oldugu icin serkaj atildi 13 haftalikken cok sükür hersey yolunda gidiyo🤗
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Buda kız canim yok cok sükür iyi geciyo benim erken dogum riskim oldugu icin serkaj atildi 13 haftalikken cok sükür hersey yolunda gidiyo🤗
Benim 4.cü sezeryanım 25 haftalikken erken dogumum basladı sezeryanla alindi yasar umuduyla 6 saat dayanabildi küvezde bebegim

Son düzenleme:

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2017 2019 dogumlu 2 kizim var bugun testim pozitif cikti iki sezeryan oldum bu riskli olurmu benim halen dikisiminucun agriyo dogumdan bu yana
2017 2018 peş peşe doğum yaptim sezaryen ile şimdi 3 aylik hamileyim ayni korkuyu bende yaşiyorum.. cok sukur agrim sizim yok suan 4. Sezaryen icin risk oluyo diye duymustum ilk 3 sezaryen icin prk duymadim yinede yasadiginiz sorunlari doktorunuza basvurursaniz sizi rahatlatacaktir

İmoşun Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar 2017 2019 dogumlu 2 kizim var bugun testim pozitif cikti iki sezeryan oldum bu riskli olurmu benim halen dikisiminucun agriyo dogumdan bu yana
Merhaba canım benim 4 yılda 3. Sezaryenim olacak nasipse çok ağrım oluyor kusarken veya karnım büyüdükçe ama doktorum sıkıntı olmadığını söyledi canını sıkma dikkat et bisey olmaz

Alaz

Kayıtlı Üye
rank
Ya canim yardim edenim yok ben kızlarımı aglaya zirlaya buyuttum cok zordu tam rahatladim dedim nasil is anlamadim valla okadar korunduk
Anlayabiliyorum bende tek başıma buyuttum ve şu an eşimin hiç desteği yok boşanma aşamasındayız annesinde kalıyor tek desteği 2 kuruş para vermek ama ben bozmuyorum moralimi çıkıyorum geziyorum evde de güzel vakit geçiriyorum onun için kendimi üzemem fırsat buldukça da dinleniyorum mutlu olacağım şeyler yapıyorum sende fırsat buldukça dinlen güzel şeyler düşün

Fadimana

Kayıtlı Üye
rank
Anlayabiliyorum bende tek başıma buyuttum ve şu an eşimin hiç desteği yok boşanma aşamasındayız annesinde kalıyor tek desteği 2 kuruş para vermek ama ben bozmuyorum moralimi çıkıyorum geziyorum evde de güzel vakit geçiriyorum onun için kendimi üzemem fırsat buldukça da dinleniyorum mutlu olacağım şeyler yapıyorum sende fırsat buldukça dinlen güzel şeyler düşün
Çok sevindim senin adına evde kavga gürültü olmaktansa uzak olsun sen ve çocukların mutlu ol inşallah her zaman 😍😍😍

Haşikio:)

Kayıtlı Üye
rank
Bende bu vesile ile size soru sorayim 3 aylık hamileyim 3. Sezaryenim 3 sene gecti aradan bugun kasiklarimda cok agri var ameliyat yerim cok agriyo bide gobegime sadece dokundhgum zaman agri oluyo yasayan varmi gobek deliginde aci

Tüm sayfalar yüklendi.