30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Burcu Ertaş tarafından oluşturulan 30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,583 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30+3 bebeğim erkek ve kilosu 1.400 gram nasıl sizce
Konbuyu başlatan Burcu Ertaş
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Esra gümüş

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Maşallah iyi canım merak etme alır. Bende şuan 30+5 haftalık oldum . 30+3 haftalıkken doktordan geldim benim o zmn 1600 Gr dedi doktor gayet normal dedi. Tabi biz anneler az mı çok mu diye merak ediyoz ama sağlıklı olsunlar da inşallah

Mustafamin annesi

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah iyi canım merak etme alır. Bende şuan 30+5 haftalık oldum . 30+3 haftalıkken doktordan geldim benim o zmn 1600 Gr dedi doktor gayet normal dedi. Tabi biz anneler az mı çok mu diye merak ediyoz ama sağlıklı olsunlar da inşallah
Benim 2.500 lerdeydi boyu vardi ck zayfti ama dogmda beni baya yirdu doktor demsti ben bnu bi osurugumla cikarirdim sen nie kacion 😊😊

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Yok dogdugu zaman di cnm
He anldim sağlıklı olsun da inşallah canım gerisi mühim değil kilo alır rabbim sana bağışlasın hayırlı ömür nasip etsin inşallah 🥰 . Benimde bebeğimin boyu uzun diyor doktor bir hafta gelişimi öndeymiş. 🌺 Bakalım hayırlısı olsun inşallah bebeğinizin durumu şuan nasıl iyimi peki 😍

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar