30 haftalık gebelikte mide yanması

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Heyatim tarafından oluşturulan 30 haftalık gebelikte mide yanması başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,393 kez görüntülenmiş, 13 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 30 haftalık gebelikte mide yanması
Konbuyu başlatan Heyatim
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
30 haftadan sonra miğde yanması daha fazla oluyo benimde denemediğim şey kalmadı hiç bişe işd yaramıyo
Cok kotuu
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Geçmiş olsun canım.Yediklerine dikkat et yanma olmuyor.turşu, baharatlı ,biberli yiyecrkler,hamurişi sarmıssk soğan.bunlar mideyi çok yakıyor.Uzak duruyorum ben canım.Yoksa gece yarısına kadar mide yanmasındsn ağlıyordum.

Birde doktorum yatmadan iki saat önce yemeyi bırak ,iki yastıkla yat dedi.
Tewekur ederim canim doktora gidecez ayin sonlarina dogru bakalim ne soyleyecek

F

Ftm. Gktğ

Guest
Kizlar midem cok kotu sanki zeher var midemde yaa yanma cok oluyor neden ola bilir bu 30 haftalikiz midemden bogaz yoluna kadar zehirli bi wey yayiliyor sanki cok kotuyum(((
1 zeytini çekirdeğiyle yutuyorum . Ama en çok yaptığım şey ayva yemek her gece yiyorum çok iyi geliyor bana anında bütün yanmami kesiyor. Oglumdada hep ayva yedim . Şimdi kızımda da yiyorum hergun

...

Moderator
Mod
rank
Cok kotuu

Tewekur ederim canim doktora gidecez ayin sonlarina dogru bakalim ne soyleyecek
Rica ederim canım🤗bana doktorum iki yastıkla yat,yatmadan iki saat önce yemeyi bırak demişti.Birde ilaç önerdi ama ben istemedim.Dikkat ettiğim için gerek kalmadı.Bakalım senin doktorun ne diyecek.😊

Tüm sayfalar yüklendi.