32 haftalik bebegim 2 kilo

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 43 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan 32 haftalik bebegim 2 kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,688 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalik bebegim 2 kilo
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

...

Moderator
Mod
rank
Arkadaslar merhaba 31 hafta 6 gunluk hamileyim kiz bebek bekliyoruz nasipse,doktor bugun 2 kilo oldugunu boyununda 42 cm oldugunu soyledi fikrinizi almak istedim iyi dimi sizlerin nasildi bu haftada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biseyler yazinsaniza ya😔
MaşaAllah ayına göre iyi gidiyor canım.

Özlem tam

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba 31 hafta 6 gunluk hamileyim kiz bebek bekliyoruz nasipse,doktor bugun 2 kilo oldugunu boyununda 42 cm oldugunu soyledi fikrinizi almak istedim iyi dimi sizlerin nasildi bu haftada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biseyler yazinsaniza ya😔
Tabiki masallah iyi canim sen yoksa zayif diye üzüldün mu benim 8 aylik 1 kilo değildi son ayda 3 600 oldu dr hemen ne yiyiyosan kes yoksa bu çocuk sezeryanla olacakdedi ondan oncede ne yiyion sen kes hamur işi onu bunu bakliyat türü bugday et tüket dedi sansa bayrama denk geldi ye ye oglan oldu 36000 ama bence daha fazlaydıoglum beni maf etti dogrmak dr ebe hepsi yumruk bebek dedi masallah 😂😂onun icin cnm son aylarda cok alınıyor

K

Kıdemli Anne

Guest
Annee bebek 2 kiloymus diyince iki mi dedi yuzu bi düstü benimde canim sıkıldı ama buraya yazip sizlerden gelen yorumlari okuyunca fikrim degisti.Peki kendim kilo almadan bebege faydali neler yiyebilirim lutfen kaşar muz falan yazmayin onu ezberledim artik😄

K

Kıdemli Anne

Guest
8 ve 3 yaşlarinda iki oglum var onlar ortalama 3.5 kilo civarinda dogmustu bu bebegimiz nasipse kiz olacakmis ogullarim 32.haftada daha mi kiloluydu kiz bebek zayif olurmus yoksa kilosu az mi diye dusunmeye baslamistim ama normalmis

Fatmaberen

Kayıtlı Üye
rank
Tabiki masallah iyi canim sen yoksa zayif diye üzüldün mu benim 8 aylik 1 kilo değildi son ayda 3 600 oldu dr hemen ne yiyiyosan kes yoksa bu çocuk sezeryanla olacakdedi ondan oncede ne yiyion sen kes hamur işi onu bunu bakliyat türü bugday et tüket dedi sansa bayrama denk geldi ye ye oglan oldu 36000 ama bence daha fazlaydıoglum beni maf etti dogrmak dr ebe hepsi yumruk bebek dedi masallah 😂😂onun icin cnm son aylarda cok alınıyor
Ayy ne yediniz yaa walal şuan benimde kafam karıştı 30 haftalık 1500 grm dedi nasl kilo alır bebek

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar