32 haftalik bebegim 2 kilo

• Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
  • Toplam 43 yorum
  • Başlangıç tarihi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Kıdemli Anne tarafından oluşturulan 32 haftalik bebegim 2 kilo başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,690 kez görüntülenmiş, 43 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalik bebegim 2 kilo
Konbuyu başlatan Kıdemli Anne
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 2 prenses1prens annesi

Nina

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba 31 hafta 6 gunluk hamileyim kiz bebek bekliyoruz nasipse,doktor bugun 2 kilo oldugunu boyununda 42 cm oldugunu soyledi fikrinizi almak istedim iyi dimi sizlerin nasildi bu haftada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biseyler yazinsaniza ya😔
Nasilda guzel yazmışlar.ben 27+4 gunluk doctor 865 qr soyledi.azmiş kilosu.bana diyo tatli ekmek hamurlu yemek o bu yeme.ya doctor ne yiyim peki.bunlarida yemeden cocuk nasil kilo alicak.benimde çok moralimi bozdu.kucuk diyipte

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaslar merhaba 31 hafta 6 gunluk hamileyim kiz bebek bekliyoruz nasipse,doktor bugun 2 kilo oldugunu boyununda 42 cm oldugunu soyledi fikrinizi almak istedim iyi dimi sizlerin nasildi bu haftada
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Biseyler yazinsaniza ya😔
Canım benim kızlar biri 36 haftada doğdu 2500 grm doğdu diğeri 37+5 gibi dogdu oda 2750grm di gayet sağlıklardi kız çocukları biraz zayıf oluyo zaten

Tüm sayfalar yüklendi.