Sorum var 32 haftalık gebelikte bebeğinizin kilosu kaçtı?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan 32 haftalık gebelikte bebeğinizin kilosu kaçtı? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,055 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 32 haftalık gebelikte bebeğinizin kilosu kaçtı?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan CerenEla

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Ya şeker testi filan yaptım onlar iyi ama sanırım biraz genetik eşimin aylesi fazla kilolu 110 kilonun altında insan yoktur herhalde. Eşim ve kardeşide 4 kilonun üzerinde doğmuşlar. Şimdi ben tatlıyı filan kesmeyi deniyorum elimden geldikçe ama yasak olunca da daha çok canım çekmeye başladı resmen off.
Erkek mi bebeğin? Benim oğlumda iki hafta ileri idi hep . 40 doldursa 4 u geçecekti . Son ay çok dikkat etmiştim. Dr um bu senlik durum değil Allah dağına göre kar verir. Anne babada uzun yapili çocuk küçük olacak değil ama doğumun için dikkat et demişti.

Ponçik surat

Kayıtlı Üye
rank
Evet haftasına göre biraz fazla ben 33 e giricem şuan 2 kilo ve doktor normal olduğunu söyledi
Merhaba annelerim dün kontroldeydim. 32+1 hafta çocuğun kilosu 2 kg 212g nasıl sizce? Doktoruma göre iri gidiyor bu yüzden 3/4 hafta daha sağlıklı beslenmem gerektiğini mümkünse ekmek, tatlı vs şeyleri kesmemin daha iyi olucağını söyledi. Aksi taktirde daha erken doğum olabilirmiş. Sizin o zamanlarda kilolar nasıldı canlarım? Veya şu an kaç hafta, kaç kilosunuz?
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Ya şeker testi filan yaptım onlar iyi ama sanırım biraz genetik eşimin aylesi fazla kilolu 110 kilonun altında insan yoktur herhalde. Eşim ve kardeşide 4 kilonun üzerinde doğmuşlar. Şimdi ben tatlıyı filan kesmeyi deniyorum elimden geldikçe ama yasak olunca da daha çok canım çekmeye başladı resmen off.
Yasak olunca hep daha çok çekiyor canımız gerçekten öyle bana da ne yasakladiysa hepsini iki katı daha çok yeme isteğim var
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yasak olunca hep daha çok çekiyor canımız gerçekten öyle bana da ne yasakladiysa hepsini iki katı daha çok yeme isteğim var

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba annelerim dün kontroldeydim. 32+1 hafta çocuğun kilosu 2 kg 212g nasıl sizce? Doktoruma göre iri gidiyor bu yüzden 3/4 hafta daha sağlıklı beslenmem gerektiğini mümkünse ekmek, tatlı vs şeyleri kesmemin daha iyi olucağını söyledi. Aksi taktirde daha erken doğum olabilirmiş. Sizin o zamanlarda kilolar nasıldı canlarım? Veya şu an kaç hafta, kaç kilosunuz?
Benim 1 kilo 680 gramdı şuan 35 haftadayim kilosu nedir bilmiyorum

Fatoş koç

Kayıtlı Üye
rank
Bence gayet iyi ben de kiloyu kendime aloyorum bende 32 gircem pazartesi ayın 16 da randevum var bakalım nediycek doktor

Linalina

Kayıtlı Üye
rank
Bende dün kontroldeydim 32+3te 2.240 gram dedi banada ayni şeyleri söyledi haftasina gore iri oldugunu yediklerime dikkat etmemi ve seker olcumu yap dedi bi kac gun yapiyorum bikac gun kontrol edecem kendimi bakalim Rabbim yardimcimiz olsun bebislerimizi saglikla kucagimiza almayi nasip etsin

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
Uzun boylu kemikli bir yavrucak olacak inşallah o zaman. Bizim ki de 4 kiloyu geçer demislerdi 39+3 te 4 e yakın doğdu. 8 yaşında hâlâ yaşıtlarından boy yapı olarak iri. Bize çekmiş 😅ben 174 boy baba 185 olunca minnak çocuk olmuyor maalesef. Allah dağına göre kar veriyor. Kolay dogumlarimiz olur insallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar