🤗❤️🤗

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hastalıklar kategorisinde Gamze Hümeyra tarafından oluşturulan 🤗❤️🤗 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,090 kez görüntülenmiş, 84 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hastalıklar
Konu Başlığı 🤗❤️🤗
Konbuyu başlatan Gamze Hümeyra
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Hülya12

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kuzum 2 gündür sol kasik ağrısı çekiyordum dünde işte aşırı mide bulantısı ve mide ağrısı çekmeye başladım ama var öyle böyle değil midem sanki patlicak gbi ağlıyorum resmen yerimde duramıyorum daha sonra doktor idrar tahlili yaptı azıcık enfeksiyon var dedi ilaç verdi yolladı ama dün yine sabahlara kdar mide ağrısı çektim gözümde yaş dayanacak hani halim kalmadı resmen ben o kfar büyük idrar yolu enfeksiyonu geçirdim böyle hiç midem olmamıştı cnm dayanamıyorum ne yaptıysam geçmiyor ağrı kesicide fayda etmiyor mideme
Yaa çok geçmiş olsun canım başka bir doktora da görünsen keşke ya

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum 2 gündür sol kasik ağrısı çekiyordum dünde işte aşırı mide bulantısı ve mide ağrısı çekmeye başladım ama var öyle böyle değil midem sanki patlicak gbi ağlıyorum resmen yerimde duramıyorum daha sonra doktor idrar tahlili yaptı azıcık enfeksiyon var dedi ilaç verdi yolladı ama dün yine sabahlara kdar mide ağrısı çektim gözümde yaş dayanacak hani halim kalmadı resmen ben o kfar büyük idrar yolu enfeksiyonu geçirdim böyle hiç midem olmamıştı cnm dayanamıyorum ne yaptıysam geçmiyor ağrı kesicide fayda etmiyor mideme
Geçmiş olsun canm bendede var enfeksiyon fitil kullanıyorum bide bol bol su iç dedi doktor

Asel ❤️💙Alparslan

Kayıtlı Üye
rank
Geçmiş olsun canm bendede var enfeksiyon fitil kullanıyorum bide bol bol su iç dedi doktor
Sanada geçmiş olsun kuzum inşallah biran önce gecer ya ölüyorum resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yaa çok geçmiş olsun canım başka bir doktora da görünsen keşke ya
Bur kaç gün bir iciyim dedim cnm napim belki gecer umuduyla ona göre başkasına gorunurum diye

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sanada geçmiş olsun kuzum inşallah biran önce gecer ya ölüyorum resmen
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bur kaç gün bir iciyim dedim cnm napim belki gecer umuduyla ona göre başkasına gorunurum diye
Anladım canım inşallah geçer

Zeynep23

📖Kün fe Yekün!!🤲
Yönetici
Mod
rank
Kızlar ne yapıyorsunuz nasılsınız hepinize hayırlı ramazanlar evinize huzur mutluluk bereket getirmesini diliyorum
Çarşamba günü efor holter testi sonucumu almaya gidicem sonuca göre de ameliyat geçirebilirm nefes darlığım için bana dua edermisiniz lütfen sonuçlar temiz çıksın
Canım benim sonuçlar nasıl çıktı merak ettim seni

Tüm sayfalar yüklendi.