33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 865 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm

BİRGÜL gözde

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neredeyse 18 kilo aldım ve normal mi bilmiyorum ama ayaklarım ellerim şiş ayaklarımın üstü yumuşacık sislikten yürüyüş yapıyorum aşırı tuzlu yemiyorum doğuma az kaldı ondan mi var mı benim gibi olan

Kızlar neredeyse 18 kilo aldım ve normal mi bilmiyorum ama ayaklarım ellerim şiş ayaklarımın üstü yumuşacık sislikten yürüyüş yapıyorum aşırı tuzlu yemiyorum doğuma az kaldı ondan mi var mı benim gibi olan
Bende 32+4'teyim arada bende de şişkinlik oluyor elde ayakta ama fazla değil sendeki ödemdir bazılarında fazla oluyor ben tuzlu şeylerde yiyorum

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Bende 35+3deyim bende de var elim ayağım da özellikle çok da hareketliyim tuzlu tüketmiyorum ama yine de oluyo

Nurcan28

Kayıtlı Üye
rank
37+6 olduk. 5 kilo aldım, sanırım oda bebek ve suyu vs ödemim hiç olmadı bu hamileliğimde 8. Aydan sonra zorlanmalarim başladı sol kaburgam ağrıyo ne rahat oturabiliyorum nede yatabiliyorum. Sanki makatımdan cikicakmis gibi baskı yapiyo otururken. Allah'ım hepimize kolaylıklar versin 😢🥺

Leylakk

Kayıtlı Üye
rank
Bizim burda kız çocuğuna şişkinlik olur diyorlar ama bende hiç yok çok şükür şimdilik olmazsa 34+6 dayım Allah yardım etsin inşallah

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar