33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde BİRGÜL gözde tarafından oluşturulan 33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 856 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33+4gunluk olduk var mi bizim gibi olan
Konbuyu başlatan BİRGÜL gözde
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Mariya'm

Ece8894

Kayıtlı Üye
rank
Bende 33 haftalıgim 11 kilo aldım odemim yok ama iştahım felaket açık büyük Bi hızla kilo almaya devam ediyorum 2 haftada 1 kilo rahat alıyorum doğumdan sonra veririz inşallah hiç takılma bebeklerimiz ve biz sağlıklı olalım yeter kilo verilir

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neredeyse 18 kilo aldım ve normal mi bilmiyorum ama ayaklarım ellerim şiş ayaklarımın üstü yumuşacık sislikten yürüyüş yapıyorum aşırı tuzlu yemiyorum doğuma az kaldı ondan mi var mı benim gibi olan
Bi idrar testi ver canım kafan rahat etsin bazen protein kaçağı olan kişilerde çok fazla şişlik oluyor sağlık ocağında verebilirsin çok ayakta kalmakta şişlik yapabilir

Şeydoşş

Kayıtlı Üye
rank
Idrar verdim canım enfeksiyon cıktı başka bisey yok protein kaçağı nasıl oluyor
Normalde idrarda protein olmaz ayrıştırılır böbrek süzemediği zaman idrara karışır böbrekler hamilelikte çok daha fazla çalıştığı için bazen olabiliyor bende olmuştu ama tansiyon yüksekliği ile beraber olunca riskli oluyor biraz protein diyeti yaptırdı doktor geçti bir aya kadar tansiyon problemi olmadığı içinde önemsenmedi gebelikle beraber sonlanıyormuş genelde en büyük belirtisi aşırı şişkinlik ödem el ve yüzde özellikle

Mariya'm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar neredeyse 18 kilo aldım ve normal mi bilmiyorum ama ayaklarım ellerim şiş ayaklarımın üstü yumuşacık sislikten yürüyüş yapıyorum aşırı tuzlu yemiyorum doğuma az kaldı ondan mi var mı benim gibi olan

ben 31+2 deyim canim bir iki ay once daha fazla odem ve sislik vardi magnezyum v.s. rahatlatti suan tekrar basladi sabah disari cikarken taktigim yuzugu donuste parmaklarimdan cikartmakta zorlaniyorum mesela :) cok yuruyus yaptigimda da ayak bileklerim sisiyor dinlenince geciyor. dogumla birlikte tamamen atacagimi dusunuyorum

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar