33. Haftadan selamlar 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 33. Haftadan selamlar 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,841 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı 33. Haftadan selamlar 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Sağlıkla kucağına al minik prens le prensesi hangisi olursa artık 🤩🤩🤩 sağlıklı olsunda boşver cinsiyeti önemli deil 🤩🤩sevindim adına canım inşallah hicbiseyi de yoktur bebeğinin 🤲
İnşallah kuzum artık garanti olarak doğumda öğreneceğiz sorun olup olmadığını ve cinsiyeti ama benim içim sağlık konusunda çok rahat iki türlü de benim evladım eli kolu olsa da olmasa da 🤲🏻❤️. Buna şükür rabbim hiç nasipte etmeyebilirdi

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Hayırlı günler kızlar nasılsınız 😍. Şükür bugün doktora gittim iki kez nst ye girdim sancı çıkmadı doktoruma Kırklarelinde bebeğe dedikleri kemik kısalığını anlattım riskli gebeliğe gönderdi şükür sorun yok ama istersen amniyosentez yapabiliriz sonuç 1 aya çıkar dedi bende istemiyorum zaten doğum olur o zaman dedim . Sıkıntı yok bebek minyon tipli dedi kilosu şuan 1930 kg 🤭🤭 iki hafta sonra 35 de kontrol var 37 haftada anestezi eşliğinde 39. Haftaya gün verecekler ara ara sancın olursa gel dedi . Bebek ters olduğu için ağrıların oluyor dedi . Şükür ki sorun yok içim baya rahat etti ama bebeğin cinsiyetini sordum erkeğe benziyor dedi 😂😂 riskli gebeliğe girince orda yeniden sordum iki doktor da kız dedi orada resmen çocuğun cinsiyeti 20 dakika da 2 kez değişti 😂😂. Kıyafet filan almıyorum bu eşek sıpasına ben
Ay masallh maşallah az kalmış sağ salim kucağına alırsın inşallah 💜 kız zmann ne çabuk geçti ya 💜 aynen alma hele bekle annesiii 😂😂 ay şükür ağrının sebebi de belki oldu canımsın ❤️

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Ay masallh maşallah az kalmış sağ salim kucağına alırsın inşallah 💜 kız zmann ne çabuk geçti ya 💜 aynen alma hele bekle annesiii 😂😂 ay şükür ağrının sebebi de belki oldu canımsın ❤️
Aynen kuzum belli oldu ki oldu en azından şuan ağrı nedenini biliyorum 😂😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Canım 2 Nisan dedi 2.5 hafta var işte tam 9 ay dolacak öyle alırım dedi ama ben konuşcam ikna olursa 4 ü yapmak istiyorum doğum tarihi 04.04.2024 olsun diye🤭🤭🤭
Maşallah kuzum inşallah istediğin tarihte yapar desene aralarında 20 gün filan olacak bizimkilerin 😂😂. Sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻

Buğlemim

Kayıtlı Üye
rank
Selam canm sag salim alasn kucagna bende 32+3 de gitti doktora 1722 kq dedi hafdasna uykun artk bebek baş gelişi dedi her shey guzel chok shukur InsAllah her kes bizde icinde bebeklerimize kavuşuruz🤲🏻😍kıyafeti sorun yapma bende daha almadm nisanda almak isdyorum InsAllah bi saglam dogulsunlarda gerisi kolay InsAllah canm
Benim bebek şuan 2 kiloyu geçmiş daha 32. Haftaya yeni giricem demek şisko bir bebek dogucak doktor bebeğin gelişimi 1 hafta erken gidiyor dedi ama bir hafta erken gitmesi bile bana. Çok geldi suyunda kilosuna göre normal dedi ama bakalım haftaya tekrar kontrolüm var bakalım kaç kilo olmuş 🤭 bende bebek alışverişine bu hafta başlasın ve bitirdim şimdi haftaya hastane cantasini hazırlamaya basliycam

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah kuzum inşallah istediğin tarihte yapar desene aralarında 20 gün filan olacak bizimkilerin 😂😂. Sağlıkla gelsinler inşallah 🙏🏻
Senin son adet tarihin ne kuzu normalde benim 30 Mart'ta olacaktı ama seçim olduğu için kadın ileri tarihe attı sezeryanlı olmasam kadın beni doğurtmayacak resmen🤣🤣🤣yani 40 hafta olunca doğum yapacağım ben aramızda 1 ay var diye biliyorum çünkü

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Senin son adet tarihin ne kuzu normalde benim 30 Mart'ta olacaktı ama seçim olduğu için kadın ileri tarihe attı sezeryanlı olmasam kadın beni doğurtmayacak resmen🤣🤣🤣yani 40 hafta olunca doğum yapacağım ben aramızda 1 ay var diye biliyorum çünkü
25 Temmuz canım doktorum tam 39 haftalıkken alalım dedi bana .

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar