33. Haftadan selamlar 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 33. Haftadan selamlar 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,844 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı 33. Haftadan selamlar 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Allah korusun en çok korktuğum şey o zaten hepimizin Heimlich manevrasını öğrenmesi lazım yapması çok kolay ve hayat kurtarır youtube da videoları var
Aynen öyle canım ama köy yerinde çocuk büyüten bir insandan bunu bekleyemem 🥺. Bilmiyorum ya aşırı moralim bozuldu ben korkudan sağlıkla alakalı her şeyi öğrenmeye çalışıyorum rabbim evlatlarımızı bizden ayırmasın inşallah 🙏🏻

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
İnşallah kuzum inşallah 🙏🏻
İnşallah canım benim 💕 kız ikinciye eşyanın çoğu da hazır oluyor ha örümcek beşik puset vs ne iyi oluyor tabi ona yenisini almzsn benim oğlum 7 yaşına girecek duruyordu beşiği örümceği puseti kızımda kullanıyorum ayy buarada zaman çok çabuk geçiyor Öykü hanım bir yaşına girecek vay bee 🥺

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İnşallah canım benim 💕 kız ikinciye eşyanın çoğu da hazır oluyor ha örümcek beşik puset vs ne iyi oluyor tabi ona yenisini almzsn benim oğlum 7 yaşına girecek duruyordu beşiği örümceği puseti kızımda kullanıyorum ayy buarada zaman çok çabuk geçiyor Öykü hanım bir yaşına girecek vay bee 🥺
Kocaman olmuş ya o maşallah süphanallah Kayra da 2 yaşına girecek 🥺🥺. Aynen canım her şey var kıyafette şimdilik almıyorum hele bir doğsun

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kocaman olmuş ya o maşallah süphanallah Kayra da 2 yaşına girecek 🥺🥺. Aynen canım her şey var kıyafette şimdilik almıyorum hele bir doğsun
İyi yaparsın canm benim benim kızda şuan abisinin kıyafetini giyiyor Allah can sağlığı versin hepsi hallolur inşallah 💜 evet ya çocuklarımız bizimle beraber büyüdüler maşallah

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
İyi yaparsın canm benim benim kızda şuan abisinin kıyafetini giyiyor Allah can sağlığı versin hepsi hallolur inşallah 💜 evet ya çocuklarımız bizimle beraber büyüdüler maşallah
Aynen öyle kuzum . Hem doktorun biri de erkeğe benziyor dedi ya geçen 😂😂 o yüzden kıyafet almaktan vazgeçtim doğsun ona göre alınır

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar