33. Haftadan selamlar 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 33. Haftadan selamlar 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,844 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı 33. Haftadan selamlar 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Hayırlı günler kızlar nasılsınız 😍. Şükür bugün doktora gittim iki kez nst ye girdim sancı çıkmadı doktoruma Kırklarelinde bebeğe dedikleri kemik kısalığını anlattım riskli gebeliğe gönderdi şükür sorun yok ama istersen amniyosentez yapabiliriz sonuç 1 aya çıkar dedi bende istemiyorum zaten doğum olur o zaman dedim . Sıkıntı yok bebek minyon tipli dedi kilosu şuan 1930 kg 🤭🤭 iki hafta sonra 35 de kontrol var 37 haftada anestezi eşliğinde 39. Haftaya gün verecekler ara ara sancın olursa gel dedi . Bebek ters olduğu için ağrıların oluyor dedi . Şükür ki sorun yok içim baya rahat etti ama bebeğin cinsiyetini sordum erkeğe benziyor dedi 😂😂 riskli gebeliğe girince orda yeniden sordum iki doktor da kız dedi orada resmen çocuğun cinsiyeti 20 dakika da 2 kez değişti 😂😂. Kıyafet filan almıyorum bu eşek sıpasına ben
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
25 Temmuz canım doktorum tam 39 haftalıkken alalım dedi bana .
Benimde Çarşamba günü gittim doktora çatı muayenesi yaptı doktor yumuşama olmuş dedi cumartesi günü gel tekrar bakalım açılma varsa yatışını yapalım dedi yani finale doğru gidiyoruz Allah'ın izniyle bana dua edin hepinizden dua beklerim bı mübarek ayda

Raziyye

Kayıtlı Üye
rank
Benim bebek şuan 2 kiloyu geçmiş daha 32. Haftaya yeni giricem demek şisko bir bebek dogucak doktor bebeğin gelişimi 1 hafta erken gidiyor dedi ama bir hafta erken gitmesi bile bana. Çok geldi suyunda kilosuna göre normal dedi ama bakalım haftaya tekrar kontrolüm var bakalım kaç kilo olmuş 🤭 bende bebek alışverişine bu hafta başlasın ve bitirdim şimdi haftaya hastane cantasini hazırlamaya basliycam
InsAllah kuzum Sag salamat🤲🏻🥰

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Benimde Çarşamba günü gittim doktora çatı muayenesi yaptı doktor yumuşama olmuş dedi cumartesi günü gel tekrar bakalım açılma varsa yatışını yapalım dedi yani finale doğru gidiyoruz Allah'ın izniyle bana dua edin hepinizden dua beklerim bı mübarek ayda
Eğer haftadan 36 dan büyükse korkma canım bende 27. Haftadan itibaren yumuşama vardı oğlum da ama 10 hafta boyunca en fazla 3 cm açılma oldu . Kızımda hiç yok açılma şuan rabbim cümlemizin sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻

iki kız annesi💕🌺

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla al kucağına inşallah canm

Azranın annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağlıkla al kucağına inşallah canm
Amin inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Eğer haftadan 36 dan büyükse korkma canım bende 27. Haftadan itibaren yumuşama vardı oğlum da ama 10 hafta boyunca en fazla 3 cm açılma oldu . Kızımda hiç yok açılma şuan rabbim cümlemizin sağ Salim kucağına almayı nasip etsin inşallah 🙏🏻
Yok zaten zaman ım gelmiş 38+4 olmuşum korktuğum tek şey doğum acısı yoksa artık bende çok yorulmuşum bian önce bebişimi kucağıma almak istiyorum
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

InsAllah kuzum Sag salamat🤲🏻🥰
Amin🤲🤲🤲

Hazall

Kayıtlı Üye
rank
Ya dün iki kez haber geldi ilk doktor bebek kusmuğundan zehirlenmiş demiş otopsi de bebeğin genzinde cici bebe bulunmuş geri çıkaramadığı için yolda vefat etmiş. Annesi zaten nefes darlığı geçirdiğini anladığı an ambulansı aramış beklememişler araba ile hastaneye yetiştirmeye çalışmışlar yarı yolda ambulansa denk gelmişler ambulans hemşiresi bebek vefat etmiş demiş . İki söylenti var yani birincisi istifrasınj yutup zehirlendi diyor bazıları cici bebe diyor çocuk vefat etmeden önce söylediği tek şey anne diyip sarılmak olmuş yavrumun sonra nefes alamamış zaten 🥺🥺
Allah korusun en çok korktuğum şey o zaten hepimizin Heimlich manevrasını öğrenmesi lazım yapması çok kolay ve hayat kurtarır youtube da videoları var

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar