33. Haftadan selamlar 😍😍

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Hafta Hafta Gebelik kategorisinde Kayra ve Ayra’nın Annesi tarafından oluşturulan 33. Haftadan selamlar 😍😍 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,843 kez görüntülenmiş, 99 yorum ve 11 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Hafta Hafta Gebelik
Konu Başlığı 33. Haftadan selamlar 😍😍
Konbuyu başlatan Kayra ve Ayra’nın Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Kayra ve Ayra’nın Annesi

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Evet ya ne olur ne olmaz korkuyorum vAlla billa canımsın ❤️ oy kıyamam ya canımsın vAlla dikkat et
Ediyorum kuzum şükür annem yardımcı oluyor ama bu gebelik cidden anormal ya 5 dakika lavabo için dahi kalksam baskı sertleşme sancı geliyor anlamıyorum

^^ ÖzLem 💜 ^^

💞Oğuz Kağan💞 Yusuf Göktuğ 👶💞 Öykü 💞
rank
Ediyorum kuzum şükür annem yardımcı oluyor ama bu gebelik cidden anormal ya 5 dakika lavabo için dahi kalksam baskı sertleşme sancı geliyor anlamıyorum
VAlla ay işin zormuş ya gerçekten Kayra dan daha zor demekki annen iyi ki varmış vAlla ne güzel anne var anne var

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
VAlla ay işin zormuş ya gerçekten Kayra dan daha zor demekki annen iyi ki varmış vAlla ne güzel anne var anne var
Kuzum valla ya Kayra da kanama ve açılma var diye yatıyordum bunda açılma yada kanama yok ama sancıdan öldürüyor beni 😂😂hayır şaşıyorum ben o suni sancıyı hissetmeyip bu sancıları nasıl hissediyorum diye şuan bile kaşığımda haraket ediyor aklımı alıyor giren sancılar

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Kuzum valla ya Kayra da kanama ve açılma var diye yatıyordum bunda açılma yada kanama yok ama sancıdan öldürüyor beni 😂😂hayır şaşıyorum ben o suni sancıyı hissetmeyip bu sancıları nasıl hissediyorum diye şuan bile kaşığımda haraket ediyor aklımı alıyor giren sancılar
Valla oyun kıyamam ya senin gebelikler hep sorunlu asko vAlla hemde arasında çokta yok vAlla daha galiba çocuk düşünezsin 😂

Kayra ve Ayra’nın Annesi

Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Valla oyun kıyamam ya senin gebelikler hep sorunlu asko vAlla hemde arasında çokta yok vAlla daha galiba çocuk düşünezsin 😂
Yok yok rabbim olmayanlara versin inşallah 🙏🏻 bu yavrularımın ömürleri uzun olsun başka bir şey istemem hoş benim istememle olmuyor hakkımda varsa yine başımın üstüne ama şuanlık iki minik bana yeter

^^ ÖzLem 💜 ^^

rank
Yok yok rabbim olmayanlara versin inşallah 🙏🏻 bu yavrularımın ömürleri uzun olsun başka bir şey istemem hoş benim istememle olmuyor hakkımda varsa yine başımın üstüne ama şuanlık iki minik bana yeter
Tabiki de 💕 Allah can sağlığı versin inşallah rabbim onları sağ salim büyütmeyi nasip etsin inşallah 💜

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar