Sorum var 33 haftalık cinsiyet

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde gurbetkusu tarafından oluşturulan 33 haftalık cinsiyet başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,262 kez görüntülenmiş, 58 yorum ve 4 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalık cinsiyet
Konbuyu başlatan gurbetkusu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Asena.ase

👑TOPRAK👑KUMSAL LAREN👑
Mod
rank
Yk canm doğru düzgün bişey almadm kız olursa kızımın temiz kullanılmış çok kıyafeti var dışarda bile giydirilir ama bı kac tane almayı düşündüm durum böyle olunca ne yapacağımı bilmiyorum artık kızda olsa erkekte olsa onları giyecek evde dışarı için alacm tabi doğunca hayırlısıyla bı doğsunda 😊
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Belkide ikiz olduğu için olabilir gerçi herkesin vücut yapısı çok farklı cinsiyetle alakası olduğunu pekte düşünmüyorum kızımda yayvan geniş karnım vardı buda top gibi buda kız olma ihtimali var
Hic dert etme artık kiz erkek aynu oldu kıyafetler tek saglikla gelsin kıyafet bir capuc parcasi alinir size supriz yapicak sanırım 🤭 aynen herkezin vucudu bir degil ama ikiz gebeliklerde erken dogum risklerini cok meydana gelebiliyor hayirlisi olsun🙏🤲

Miniğimin Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Slm kızlar benim bebiş halen tam olarak kendini göstermiyor iki defa kız denildi sonra kız gibi denildi bugnde başka hastaneye gittim doktor kız mı demişlerdi kendini göstermiyor ama kıza benziyor denildi 33 haftalık oldm bişey alamıyorum böyle olan var mı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Yani 32 +6 oldum
Aynı bizim kızda 1. 2 doktor kıza benziyor dedi 1. 2 si göstermiyor dedi doğumda öğrendim ben canım

Zeynep 73

Kayıtlı Üye
rank
Tüm sayfalar yüklendi.