33 haftalık dogum

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Emine01 tarafından oluşturulan 33 haftalık dogum başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,784 kez görüntülenmiş, 29 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalık dogum
Konbuyu başlatan Emine01
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Merve_berkk

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Doğum yaptım kuvezde ne kadar kalacagi belli değil. Doktor ihmali yüzünden bebeğim çok enfeksiyon almış anne karnında doktorumu değişmisim iyiki kaybediyormusum. Çok dikkat edin ihmal etmeyin. İnşallah yavrum çabuk çıkar
Neden enfeksiyon almış canım bebek çok geçmiş olsun bi an önce çıkarsınız inşallah

Merve_berkk

Kayıtlı Üye
rank
Anne karnında kesen yrtilmis şu sızmaya başlamış önceki doktoruma sürekli söylüyordum su gibi akıntım geliyor diye önemsemiyor du ve doktorumu değiştiğimde gerçekten suyummus o yüzden enfeksiyon olmus
Çok geçmiş olsun canım kaçıncı haftada başladı sende o su gelmeye bide sürekli mi geliyordu ara ara mı

Sedef59

Kayıtlı Üye
rank
Yarın doğuma gireceğim 33 haftalık suyum bittiği için 33 haftalık dogum yapan varmı ne kadar kuvezde kalıyorlar
Canım 33+4te doğum yaptım acil olarak bebeğim kuveze bile girmedi 47 cm 2430dogdu hastaneden çıkarken 1980e düştü şimdi 6yasinda yaşıtlarından da çok önde ins sağlıklı kucağına alırsın hiç korkma smdi 4.bebegimi bekliyorum

Emine01

Kayıtlı Üye
rank
Canım 33+4te doğum yaptım acil olarak bebeğim kuveze bile girmedi 47 cm 2430dogdu hastaneden çıkarken 1980e düştü şimdi 6yasinda yaşıtlarından da çok önde ins sağlıklı kucağına alırsın hiç korkma smdi 4.bebegimi bekliyorum
Bende Çarşamba doğum yaptım 1910 gram dogdu kuvezde şuanda çok enfeksiyon olmus anne karnında ihmalden inşallah çabuk çıkar 😓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Çok geçmiş olsun canım kaçıncı haftada başladı sende o su gelmeye bide sürekli mi geliyordu ara ara mı
İlk önce ara ara başladı beş buçuk aylıkken doktoruma soyledim ve enfeksiyon şöyle.boyle dedi hiç üzerinde durmadı 30 haftalıkken suyu az dedi hala bir ay sonra gel dedi. İçim rahat eetmedo doktorumu değiştim ve sıkı takiple 33 haftaya geldik ve son dört günde su gelmem çok çoğaldı

Bende Çarşamba doğum yaptım 1910 gram dogdu kuvezde şuanda çok enfeksiyon olmus anne karnında ihmalden inşallah çabuk çıkar 😓
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

İlk önce ara ara başladı beş buçuk aylıkken doktoruma soyledim ve enfeksiyon şöyle.boyle dedi hiç üzerinde durmadı 30 haftalıkken suyu az dedi hala bir ay sonra gel dedi. İçim rahat eetmedo doktorumu değiştim ve sıkı takiple 33 haftaya geldik ve son dört günde su gelmem çok çoğaldı
Şimdi nadılsınız bebek nasıl? Kızmı erkekmi. Rabbim yardımcın olsun canim

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar