33 haftalık gebelik ara ara ağrılar

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde DuruVeYagizEfeninAnnesi tarafından oluşturulan 33 haftalık gebelik ara ara ağrılar başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,171 kez görüntülenmiş, 10 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 33 haftalık gebelik ara ara ağrılar
Konbuyu başlatan DuruVeYagizEfeninAnnesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan S♥️E💙
A

Ahsen

Guest
Ben de 33+4 deyim.ara ara ağrılar bende de oluyor 3. Gebeliğim kısa süreli kasılma falan oluyor ben sorun olduğunu düşünmüyorum vücut hazırlanıyor bence

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
33+1 haftalık hamileyim ve 3 gündür ara ara giren ağrılarım oluyor hastaneye gitmem gerekiyor mu korkumda var yardımcı olursanız sevinirim.
Aynı haftadayız canım bende 33 haftalık gebeyim. Benimde ağrılarım oluyor kasılma sancı falan doktor bebek kendini doğuma hazırladığı için günde üç ila on defa arası kasılma ve sancı normal dedi . Ha eğer ağrılarınız şiddetli ise doktora gidin derim. İnşallah sıkıntı yoktur 🙏♥️

Aynı haftadayız canım bende 33 haftalık gebeyim. Benimde ağrılarım oluyor kasılma sancı falan doktor bebek kendini doğuma hazırladığı için günde üç ila on defa arası kasılma ve sancı normal dedi . Ha eğer ağrılarınız şiddetli ise doktora gidin derim. İnşallah sıkıntı yoktur 🙏♥️
Sen nasılsın kesdimi agrıların

DuruVeYagizEfeninAnnesi

Kayıtlı Üye
rank
İlkmi?. Bence ay sancısı denir. Canım olur böyle bebek büyüyor hey ayda öyle sancı ara ara çekiyordum ben. Benim 3cü hala öyle oluyor
3.gebeliğim 2.doğumum olacak insallah
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Içim biraz olsun rahatladı teşekkür ederim yorgunluktan da oluyor sanırım

Mariya🌼

💞Ömer Ali💞
rank
Sen nasılsın kesdimi agrıların
İyi diyelim iyi olsun inşallah canım 🙏 çok sağol sorduğun için. Ağrılar bitmiyor ki gebelikte sende biliyorsun dur dayanacaz artık yapacak birşey yok. Allah yardımcımız olsun inşallah 🙏♥️

3.gebeliğim 2.doğumum olacak insallah

Içim biraz olsun rahatladı teşekkür ederim yorgunluktan da oluyor sanırım
Rica ederim canım. Sakın fazla yorma kendini doktor bana bol bol dinlenmemi söylemişti bence yorgunluktan oluyordur dikkat et kendine iyice dinlen işe fazla kaptırma kendini😉☺️

S♥️E💙

Kayıtlı Üye
rank
Bende 33 haftalık olacam yarın 2 gundur bel agrısı oluyor bendede bebek agırlastıkca agrılar oluyor hemde buyudu ıcın agrılar dinlenince gecıyor ama bol bol dinlenin

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar