Sorum var 34+1 haftalık gebelik

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde 3 çocuk annesi tarafından oluşturulan 34+1 haftalık gebelik başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,943 kez görüntülenmiş, 17 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 34+1 haftalık gebelik
Konbuyu başlatan 3 çocuk annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan 3 çocuk annesi

Kübra çelik

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah canım inşallah 🤲♥️
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Alır yani böylelikle değil mi çok güzel almış kılo maşallah 🤲♥️

Alır yani böylelikle değil mi çok güzel almış kılo maşallah 🤲♥️

Yemin ederim piskolojim bozuldu dünden beri yiyorum kendim de almamışım iyi dedi bebekte almayınca doktor kendine iyi bak dedi 🤷Korkmadım değil yani
Her bebek farklidir

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank
Bilmiyorum ki niye öyle söylediğini ama gerçekten insan etkileniyor. İnşallah 2 hafta sonra yine gidicem Çarşamba günü de gidicem kültür aldılar ona da bakılacak sonuçları Çarşamba günü öğlenden sonra çıkacakmis inşallah birşey çıkmaz ondan da. Maşallah senin kuzucuga sagliklica dogsunda kilosu çok güzel ama ben bilemiyorum dün ister istemez karnımdaki bebegime bakmayı beceremiyorum diye baya suçladım kendimi sabaha kadar uyuyamadım
Sağol canım 2 haftada biraz az kilo almış ama doğuma kadar toparlar yani 4 olamazda 3 3bucuk olır yani fazlada sıtres yapma yemene dikkat et inşallah kilosu iyileşir

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sağol canım 2 haftada biraz az kilo almış ama doğuma kadar toparlar yani 4 olamazda 3 3bucuk olır yani fazlada sıtres yapma yemene dikkat et inşallah kilosu iyileşir
İnşallah erken dogurmazsam çok fazla ağrılarım da var geçen gece üst üste belden karnıma ağrı girdi korkmadım değil yan yattım olabildigince rahatlamaya çalıştım doktora da söyledim sancın veya kanaman başladığı an gel ve sakin bebeği itme dedi korktum açıkçası daha doğrusu bu sıralar herşeyden korkuyorum değişik birşey

35 ten sonra her hafta çok farkediyor. Kaşar peyniri, yumurta, soda, avokado, muz ,ıspanak gibi yeşil yapraklılar bunlar iyi besliyor bebeği.
Hamilelik boyunca tek yemedigim yumurta ve avokado acayip midem bulanıyor kokularına tahammül edemiyorum. Onun dışında süt içiyorum güzelce muzu da seviyorum ama bir tane olsun yerim haftada bir oda dolapta çürüyor bile ıspanagi çok seviyordum iş yerinde balıklı ıspanak yapmışlar yedim ama sonu faleketti ogundur yemiyorum. Ben normal hayatımda kolay kolay yemek yiyen biri değilim ama hamileliklerimde hep yedim 3 kilo üstü dogurdum hep ilk kizimda 3.450 gram doğdu oğlum 3.250 gramdı oğlumda gelişim geriliği olduğu halde çok güzel kiloda doğduk ama yinede minik bişidi buda küçük olsun istemiyorum bakımı gerceketn çok zor oluyor herşeyden korkuyorsun ama bu dediklerini yumurta hariç yiycem zorla olsada

CerenEla

Kayıtlı Üye
rank
İnşallah erken dogurmazsam çok fazla ağrılarım da var geçen gece üst üste belden karnıma ağrı girdi korkmadım değil yan yattım olabildigince rahatlamaya çalıştım doktora da söyledim sancın veya kanaman başladığı an gel ve sakin bebeği itme dedi korktum açıkçası daha doğrusu bu sıralar herşeyden korkuyorum değişik birşey

Hamilelik boyunca tek yemedigim yumurta ve avokado acayip midem bulanıyor kokularına tahammül edemiyorum. Onun dışında süt içiyorum güzelce muzu da seviyorum ama bir tane olsun yerim haftada bir oda dolapta çürüyor bile ıspanagi çok seviyordum iş yerinde balıklı ıspanak yapmışlar yedim ama sonu faleketti ogundur yemiyorum. Ben normal hayatımda kolay kolay yemek yiyen biri değilim ama hamileliklerimde hep yedim 3 kilo üstü dogurdum hep ilk kizimda 3.450 gram doğdu oğlum 3.250 gramdı oğlumda gelişim geriliği olduğu halde çok güzel kiloda doğduk ama yinede minik bişidi buda küçük olsun istemiyorum bakımı gerceketn çok zor oluyor herşeyden korkuyorsun ama bu dediklerini yumurta hariç yiycem zorla olsada
Ben olgun avokado çeyreği ile bir muzu ediyorum iyice karıştırıyorum. İki cevizi de içine atıyorum. Tadı fena olmuyor. Avokado kokusu varlığı belli olmuyor. Kaşar peyniri de güzel besliyor. Yeşil başka sebze de yiyebilirsin

Nesliesen

Kayıtlı Üye
rank

İnşallah xamanında doğar ben her sabah yumurta haşlaması yiyorum mecbur bazen yemiyorum ama zaten kilosu iyi maşallah balıklı ıspanak ilk duysum bende ıspanağı severim ama balıkla soğurdum 🤭

Hatice🌸🌸

Kayıtlı Üye
rank
Deneyimli annelere ve şuan bebiş annelere sormak istediğim birşey var. Kızlar 32 haftalıkken doktora gittim bebek 1850 gramdı. 34 yani dün gittigimde 1950 dedi niye kilo almamış olabilir ne yapabilirim. Araştırdım bu haftalarda 2200-2500 civarı olmasi iyimiş doktor da düşük kilosu dinlen iyi beslen vs. Sizin bebislerinizin kilosu kaç yada bu durumu yaşayıp kilo alan bebisler varmı ?
Bende 33 haftalik hamileyim benimde 1700 hatta bu sebepten hastanede yatiyorum suan neden kilo almadigi arastiriliyo

Hanmtutenk

Kayıtlı Üye
rank
Deneyimli annelere ve şuan bebiş annelere sormak istediğim birşey var. Kızlar 32 haftalıkken doktora gittim bebek 1850 gramdı. 34 yani dün gittigimde 1950 dedi niye kilo almamış olabilir ne yapabilirim. Araştırdım bu haftalarda 2200-2500 civarı olmasi iyimiş doktor da düşük kilosu dinlen iyi beslen vs. Sizin bebislerinizin kilosu kaç yada bu durumu yaşayıp kilo alan bebisler varmı ?
Bende 32 haftalıkken kilosu hemen hemen senin bebekle aynıydı bir tık daha azdı. Şuan 35 haftalığım kilosunu bilmiyorum henüz baktiramadim. Kaşar, bal, muz kilo yapıyor bebeğe az ama sık ye zaten bebek son haftalarda kilo alıyor hızla bu haftaları iyi değerlendir

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bende 32 haftalıkken kilosu hemen hemen senin bebekle aynıydı bir tık daha azdı. Şuan 35 haftalığım kilosunu bilmiyorum henüz baktiramadim. Kaşar, bal, muz kilo yapıyor bebeğe az ama sık ye zaten bebek son haftalarda kilo alıyor hızla bu haftaları iyi değerlendir
İnşallah vallahi yemeye çalışıyorum bugünde sırt ağrısı başladı ağlayacam o dereceye geldim😔

Bende 33 haftalik hamileyim benimde 1700 hatta bu sebepten hastanede yatiyorum suan neden kilo almadigi arastiriliyo
32 haftallikken 1850 gramdı 34 te de 1900 civarı yani adam akıllı benimki hiç almamış doktor yatış önermedi 36 da yine gidicem ama bu Çarşamba da gidicem yine baktircam kilosuna vallahi sinir oldum kendime

Son düzenleme:
Tüm sayfalar yüklendi.