Sorum var 35+5 bebeğin suyunun sınırda olmasi?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde GülşahT tarafından oluşturulan 35+5 bebeğin suyunun sınırda olmasi? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 549 kez görüntülenmiş, 16 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+5 bebeğin suyunun sınırda olmasi?
Konbuyu başlatan GülşahT
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Bedia demir

Ozlem003

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba hanımlar hayırlı ramazanlar, 35+5 haftalık gebeyim, Dr kontrolünde bebeğin suyunun sınırda olduğunu söyledi, pazartesi günü tekrar gel dedi, sizin başınıza böyle bisi geldi mi neler yaptınız? Bebeğin suyu neden azalmış olabilir, nasıl normale dondurebilirim?

Bebek ters dönmüş bu arada, ama açılma hakkında bisi demedi, ve nst girdim sancı görünüyor, bebeğin kalp atışları iyiydi çok şükür.
Canım doğsa bile sıkıntı olmaz Allah’ın izniyle benim kızım 36+2de doğmuştu suyu azabiliyor herhangi bir erkene gerek yok Sağlıcakla gelsin inşallah

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Canım doğsa bile sıkıntı olmaz Allah’ın izniyle benim kızım 36+2de doğmuştu suyu azabiliyor herhangi bir erkene gerek yok Sağlıcakla gelsin inşallah
35+6 bugün ama dün ultrasona göre 37 haftalık gibi olduğunu söylediler . Diyette yapıyorum 1,5 aydır kilo bile verdim ama bebeğim 2 hafta önce 1 hafta ilerde giderken şuan 2 hafta ilerde gidiyor. Aminn İnşallah kuzum

G

G&g

Guest
Merhaba hanımlar hayırlı ramazanlar, 35+5 haftalık gebeyim, Dr kontrolünde bebeğin suyunun sınırda olduğunu söyledi, pazartesi günü tekrar gel dedi, sizin başınıza böyle bisi geldi mi neler yaptınız? Bebeğin suyu neden azalmış olabilir, nasıl normale dondurebilirim?

Bebek ters dönmüş bu arada, ama açılma hakkında bisi demedi, ve nst girdim sancı görünüyor, bebeğin kalp atışları iyiydi çok şükür.
Merhabalar benimde suyumun az olduğunu söylediler ben diyetisyen tavsiyesi ile her sabah aç karnına bir bardak dolusu havuç suyu içtim ve su içme miktarımi 3 lt üstüne çıkardım şükür toparlandı sizde deneyin isterseniz

GülşahT

Kayıtlı Üye
rank
Merhabalar benimde suyumun az olduğunu söylediler ben diyetisyen tavsiyesi ile her sabah aç karnına bir bardak dolusu havuç suyu içtim ve su içme miktarımi 3 lt üstüne çıkardım şükür toparlandı sizde deneyin isterseniz
Havuç suyunu nasıl çıkardınız? Bende deneyeyim, siz kaç aylık hamilesiniz?

Bedia demir

Kayıtlı Üye
rank

Benim 35 haftalık bebeğin suyu bitimişti 35 +0 sezeryan alındım acil çünkü hepsi bitmiş suyum bebeğim ciğerleri gelmemiş 28 gün kuvezde kaldi

Tüm sayfalar yüklendi.