35+5 kasıklarda bicak batmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan 35+5 kasıklarda bicak batmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,867 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+5 kasıklarda bicak batmasi
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

Beyza🥰

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gunaydin az once kasiklarimda bicak batmasi gibi bi agri ile uyandim ve belimde de yogun bi agri var 1 saatten fazladir bu agriyla basa cikmaya cikmaya calisiyorum ama olmuyor sezeryan olucam ama bu agrilar sanci olabilir mi size napiyim.
Bende de şiddetli âdet oluyormuş hissi vardı aşırı bel ağrısı 35 haftalık gittin 5 cm dediler sabaha kızım doğdu Dr ye görün

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar gunaydin az once kasiklarimda bicak batmasi gibi bi agri ile uyandim ve belimde de yogun bi agri var 1 saatten fazladir bu agriyla basa cikmaya cikmaya calisiyorum ama olmuyor sezeryan olucam ama bu agrilar sanci olabilir mi size napiyim.
Acile git doktora görün bence riske atma 🤗 haber verirsin bize durumunu merak ederiz seni. Allah sağlıkla vaktinde bebeğini dünyaya getirmeyi nasip etsin inşallah 🙏🙏

Okyanusgülü

Kayıtlı Üye
rank
O bıçak batması benim hemen karnimin sağ üst tarafında oluyo canım 33+3 oldum hem batma hissi hem yanma gibi oluyo

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Bende bu yorumu gördüm cevap verecektim ama tam bilmediğim birsy olduğu için belki dedim sıcak duş iyi midir 😅 sen yoruma cevap verince rahatladım 🤗🤗
Yok kuzum maalesef hem bebeğe zarar veriyor hemde kaslarda gevşemeye neden olduğu için açılmaya neden olabiliyor. Gebelikte ılık duş. Doğduktan sonra kaynar suylada duş alabiliriz sorun olmaz 😂

Tüm sayfalar yüklendi.