35+5 kasıklarda bicak batmasi

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Ayşenin Annesi tarafından oluşturulan 35+5 kasıklarda bicak batmasi başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,863 kez görüntülenmiş, 27 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35+5 kasıklarda bicak batmasi
Konbuyu başlatan Ayşenin Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ayşenin Annesi

Ayshe❣️

Kayıtlı Üye
rank
Yok kuzum maalesef hem bebeğe zarar veriyor hemde kaslarda gevşemeye neden olduğu için açılmaya neden olabiliyor. Gebelikte ılık duş. Doğduktan sonra kaynar suylada duş alabiliriz sorun olmaz 😂
Ben sıcak suyu sevmem pek aksine hamile kalmadan evvel kışın ılık yazın soğuk suyla yikanirim çok faydası oluyor 😅😅 ama sıcak su konusunda başka yerden de duymuştum emin olamadigim için yoruma cevap yazmak istemedim zararlı diye dedim belki iyidir 😂😂

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ben sıcak suyu sevmem pek aksine hamile kalmadan evvel kışın ılık yazın soğuk suyla yikanirim çok faydası oluyor 😅😅 ama sıcak su konusunda başka yerden de duymuştum emin olamadigim için yoruma cevap yazmak istemedim zararlı diye dedim belki iyidir 😂😂
Aynen zararlı kuzum. En iyisi soğuğa yakın suyla duş almak zaten kırışıklığı falanda önler 😂 Bende hep soğuğa yakın suyla duş alırım aşırı sıcağa gelemiyorum nefes aldırmıyor 😅

ASlan_anası

Kayıtlı Üye
rank
Sıcak duş anne ve bebek sağlığına iyi gelmez. Gebelikte ılık duş önerilir kuzum
Doğum sancısı başladı mı diye yapılır eğer Ağrı düzenli ve sık sık geliyorsa alırsın baktın artıyor direk doktora hatta sıcak biseyler için ağrınız artarsa doğum sancısı dır dedi doktor. Bende biliyorum gebelikte ılık duş alınır

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar