35 hafta grip oldum artık bez dayandıramıyorum idrarım aşırı derecede geliyo ve tutamıyorum utanıyorum ağlıyorum başına gelen varmı

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Göktuğun annesi gül tarafından oluşturulan 35 hafta grip oldum artık bez dayandıramıyorum idrarım aşırı derecede geliyo ve tutamıyorum utanıyorum ağlıyorum başına gelen varmı başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,164 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 0 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 hafta grip oldum artık bez dayandıramıyorum idrarım aşırı derecede geliyo ve tutamıyorum utanıyorum ağlıyorum başına gelen varmı
Konbuyu başlatan Göktuğun annesi gül
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Özlem333

Göktuğun annesi gül

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar lütfen yardım edin hasta kilotlari bile en fazla yarım saat dayanıyo kendimden utanıyorum artık gribim öksürdükçe kaçırıyorum yatsam öksürük krizi geliyo kalksam altına kaçırıyorum ne yapacağımı bilemedim lütfen bi akıl verin

Otcusevda

Kayıtlı Üye
rank
Arkadaşlar lütfen yardım edin hasta kilotlari bile en fazla yarım saat dayanıyo kendimden utanıyorum artık gribim öksürdükçe kaçırıyorum yatsam öksürük krizi geliyo kalksam altına kaçırıyorum ne yapacağımı bilemedim lütfen bi akıl verin
38+4 de bnde ayni durumdayim felaket grip oldum. Oksuruk burun akintisi beni bitiriyo

Göktuğun annesi gül

Kayıtlı Üye
rank
38+4 de bnde ayni durumdayim felaket grip oldum. Oksuruk burun akintisi beni bitiriyo
Dünden beri aşırı derecede idrar kaçırdım acaba diyorum suyum gelmiş olabilirmi öksürmekten karnıma ağrılar girdi öksürmeye inanın dermanım kalmadı yarım saat dayanmıyo hasta bezi 😔😔 sizede geçmiş olsun inşallah 🤲
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Canım bı doktora gozuk bence suyun geliyo olmasin
Şuan aniden kesildi öksürdüm ama idrar gelmiyo bebeğim arada bi oynuyo ama korkmam gerekirmi

Şuan aniden kesildi öksürdüm ama idrar gelmiyo bebeğim arada bi oynuyo ama korkmam gerekirmi

Eşim evde yok 😔 tek başımayım korkmalımıyım sürekli oluyo kaçırma sorunu bebeğin suyu olsa belirli bir süre sonra bitmezmi afedersiniz ama bı su bardağı kadar geliyo her defasında

Son düzenleme:

Özlem333

Kayıtlı Üye
rank
Dünden beri aşırı derecede idrar kaçırdım acaba diyorum suyum gelmiş olabilirmi öksürmekten karnıma ağrılar girdi öksürmeye inanın dermanım kalmadı yarım saat dayanmıyo hasta bezi 😔😔 sizede geçmiş olsun inşallah 🤲

Bence sen bir doktora gozuk suyun bosalmissa beebgine zarar verirsin o kadar idrar geleceğini hiç zannetmiyorum yinede Allah bilirde.

Göktuğun annesi gül

Kayıtlı Üye
rank
Eşim evde yok 😔 tek başımayım korkmalımıyım sürekli oluyo kaçırma sorunu bebeğin suyu olsa belirli bir süre sonra bitmezmi afedersiniz ama bı su bardağı kadar geliyo.her defasında

Bence sen bir doktora gozuk suyun bosalmissa beebgine zarar verirsin o kadar idrar geleceğini hiç zannetmiyorum yinede Allah bilirde.
Bebek oynuyo ve kaçırma sorunu devam ediyo bu kadar ıdrar olmaz bi insanda diyorum su olsa bı şekilde kesilir sonu olur diyorum ama sadece şuan diyorum eşim 1.5 saat sonra anca gelir işten

Özlem333

Kayıtlı Üye
rank
Eşim evde yok 😔 tek başımayım korkmalımıyım sürekli oluyo kaçırma sorunu bebeğin suyu olsa belirli bir süre sonra bitmezmi afedersiniz ama bı su bardağı kadar geliyo.her defas

Eşim evde yok 😔 tek başımayım korkmalımıyım sürekli oluyo kaçırma sorunu bebeğin suyu olsa belirli bir süre sonra bitmezmi afedersiniz ama bı su bardağı kadar geliyo.her defasında

Bebek oynuyo ve kaçırma sorunu devam ediyo bu kadar ıdrar olmaz bi insanda diyorum su olsa bı şekilde kesilir sonu olur diyorum ama sadece şuan diyorum eşim 1.5 saat sonra anca gelir işten
Eşinizi arayın söyleyin bekleme olurmu benim eismde doğum yaptigimda şehir dışındaydı

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar