Sorum var 35 hafta

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Aynurka tarafından oluşturulan 35 hafta başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 340 kez görüntülenmiş, 12 yorum ve 2 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 hafta
Konbuyu başlatan Aynurka
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Sona

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim dün randevum vardı doktora gittim nst de bebek az hareket ediyor çıktı beni perinatolojiye yolladı oradan yatış verdiler ben yatmak istemedim evde çocuğum var diye sonra tekrar kendi doktoruma göründüm bu hafta içinde doğumun olur olmazsa pazartesi sabahtan gel ben bakarım dedi ve çok korkuyorum kabızlık var sanıyordum kabız değil o bebeğin kafasiymis

Leman🌹

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim dün randevum vardı doktora gittim nst de bebek az hareket ediyor çıktı beni perinatolojiye yolladı oradan yatış verdiler ben yatmak istemedim evde çocuğum var diye sonra tekrar kendi doktoruma göründüm bu hafta içinde doğumun olur olmazsa pazartesi sabahtan gel ben bakarım dedi ve çok korkuyorum kabızlık var sanıyordum kabız değil o bebeğin kafasiymis
Allah köməyin olsun can üstünə düş vaxtında həkim qəbulunda ol, bəlkə uşaq yatmış vəziyyətdə olub hərəkət az olmağı onda normal deyilki?🤔

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
Kuzum naislsin şuanda kaç haftalık gebesin

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım iki haftacik daha bekleseymis keşke minik

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Kuzum naislsin şuanda kaç haftalık gebesin
35 + 1 haftaligin bebeğin kilosu 3100 Gr mis sabah sancım yoktu ama bebek hala çok az hareket ediyor çikolata yiyip bolca yattım ama genede iki kaydı tamam şuanda belimde ağrı karnimda sertleşme ve kasıklarimda hafif hafif sancı var ne yaptıysam geçmedi sanki açılma olunca hissedilir mi bilmiyorum ama genital bölge açılıyomus gibi sabaha kadar sancım geçmezse veya suyum gelirse gidicem
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah canım iki haftacik daha bekleseymis keşke minik
Bir tanede 18 aylık kızım var kucagimdan inmiyor hiç oturacak vaktim olmuyor gecede uykusu berbat bende biraz daha beklesin istiyorum hiç olmadı 15 gün daha ama ablasıyla zor

Hülya12

𝟐𝟏.𝟎𝟓.𝟐𝟎𝟐𝟑 𝐂𝐞𝐧𝐧𝐞𝐭 𝐊𝐮ş𝐮𝐦🕊️
Yönetici
Mod
rank
35 + 1 haftaligin bebeğin kilosu 3100 Gr mis sabah sancım yoktu ama bebek hala çok az hareket ediyor çikolata yiyip bolca yattım ama genede iki kaydı tamam şuanda belimde ağrı karnimda sertleşme ve kasıklarimda hafif hafif sancı var ne yaptıysam geçmedi sanki açılma olunca hissedilir mi bilmiyorum ama genital bölge açılıyomus gibi sabaha kadar sancım geçmezse veya suyum gelirse gidicem
Annesi minik çok aceleci Allah'ım saglikla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🤲

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
rank
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bir tanede 18 aylık kızım var kucagimdan inmiyor hiç oturacak vaktim olmuyor gecede uykusu berbat bende biraz daha beklesin istiyorum hiç olmadı 15 gün daha ama ablasıyla zor
İnşallah canım ya

Tüm sayfalar yüklendi.