Sorum var 35 haftanın icindeyim

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Gece gözlüm tarafından oluşturulan 35 haftanın icindeyim başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 449 kez görüntülenmiş, 18 yorum ve 3 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftanın icindeyim
Konbuyu başlatan Gece gözlüm
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Gamze Hümeyra

Gece gözlüm

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kalkıp oturunca çok zorlanıyorum çatı kemiğim çok agriyo uzaninca kalkamıyorum uygulama 38 gün kaldı doğuma diye yaziyo ama daha erken doğum olabilir mi acaba yani 36 yada 37 haftalık doğumum olur mu acaba ikinci gebeliğim cvp için şimdiden teşekkürler

Gamze Hümeyra

❤️HÜMEYRAM❤️ADEMİM❤️
Yönetici
Mod
Ayın Annesi
rank
Kızlar 35 haftalık hamileyim kalkıp oturunca çok zorlanıyorum çatı kemiğim çok agriyo uzaninca kalkamıyorum uygulama 38 gün kaldı doğuma diye yaziyo ama daha erken doğum olabilir mi acaba yani 36 yada 37 haftalık doğumum olur mu acaba ikinci gebeliğim cvp için şimdiden teşekkürler
Doğuma az kaldığı için çatı kemiğin gevsiyor canım bir nevi doğuma hazırlık yani

Kayra ve Ayra’nın Annesi

🔥 Kayra Ateş 🔥 💫 Ayra Nur 💫
Yönetici
Mod
rank
Olabilir tabili canım zaten ağrı sebebinde o aslında vücudun kendini doğuma hazırlıyor

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
Aynen ayni haftadayim ayni weyleri yawiyorum ve korkuyorum erken doqum mu olucaq diye🥺

Gülər

Kayıtlı Üye
rank
Ben oğlumu erken doğurmama ragmen kucağıma verdiler ewe gönderdiler bı günde kilosu ve sağlığı yerindeyse sorun olmuyo bence
Bu Sancilar erken doqum yapmaniza sebeb oldu o zaman doqru mu anladim? Bende cok sanci cekiyorum vagina taraf daha cok, kalkamiyorum uturamiyorum uzandiqimda bile aqriyir, iyne yapiyoruz gecmiyo

Tüm sayfalar yüklendi.