35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,390 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Bizde 36 haftalık olduk çok şükür aşırı derecede mide yanması var yanmadan dolayı öksürmekten üsküfra ettim hamileliğim boyunca hiç olmamıştı bide kengi ve sağ kaburgam ağrıyor batıyor onun haricinde hazırlıklar artık kolaylandı bi beşik kaldı yarında çarşıya çıkacağız kendime alışveriş yapacağım isim konusundada fatma nın yanona ek isim arıyoruz hifa berra nida artık hangisi olursa
Fatma hifa olabilir 🤍 geçmiş olsun canım benimde rahimde kasılmalar başladı son haftalar ağırlaştık iyice sabrediyorum 🥰 hazırlıklar tamamlandı
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Bende hiç bulantı vesaire şeyler olmadı çok şükür ama bu son günlerde yemekten sonra midem ağrıyor fazla yiyemiyorum
Maden suyu dene istersen iyi gelebilir canım

58sivas

Kayıtlı Üye
rank

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Birisi 39 diğeri 37 olmstu 🤣

Bu kaç olacak acaba bugün cam vs sildim birz yoruldum ondanmi bilmiyorum ama agrilarm öncekinden sıkı gelio
Hakkinda hayırlısı olsun canım senin doğum yakın bizden önce kavuşursun gibi geliyor 🥰

Maşaallah sağlıkla kavuşursun inşaallah kuzum 🌺

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar