35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelik kategorisinde Muhammed'in Annesi tarafından oluşturulan 35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 2,380 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelik
Konu Başlığı 35.Hafta ve 36.Hafta hamile olanlar 💞
Konbuyu başlatan Muhammed'in Annesi
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Muhammed'in Annesi

Aynurka

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalar hamilelik nasıl gidiyor canlar, zaman daraldı hazırlıklar tamamlandı mı artık 🥰 bebek cinsiyetleri neler isimlere karar verildi mi

😍😍😍heyecanlı bekleyiş 😍😍😍
Ben daha 34 haftaligim ama yazmak istedim Allah'a şükürler olsun ki son bir kaç haftamız kaldı sonra ilk kızıma kavuşacağım oda çok heyecanlı yerinde duramiyor kıpır kıpır göğüs kafesime ayaklarını sıkıştırıp kendini topluyor çok canımı yakıyor vay diyorum zalımın kızı baban zalım sen ondan da zalımsın neyse şaka bir yana bütün annelerin anneler günü kutlu olsun

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Ben daha 34 haftaligim ama yazmak istedim Allah'a şükürler olsun ki son bir kaç haftamız kaldı sonra ilk kızıma kavuşacağım oda çok heyecanlı yerinde duramiyor kıpır kıpır göğüs kafesime ayaklarını sıkıştırıp kendini topluyor çok canımı yakıyor vay diyorum zalımın kızı baban zalım sen ondan da zalımsın neyse şaka bir yana bütün annelerin anneler günü kutlu olsun
Oyy maşaallah seninde az kalmış ismi ne olacak minik prensesin 🥰 sağlıkla kucağına alırsın inşaallah kuzum doğum şekli belli mi 💕 seninde anneler günün kutlu olsun 😘

Aleyna Yavuz

Kayıtlı Üye
rank
Son haftalar hamilelik nasıl gidiyor canlar, zaman daraldı hazırlıklar tamamlandı mı artık 🥰 bebek cinsiyetleri neler isimlere karar verildi mi

😍😍😍heyecanlı bekleyiş 😍😍😍
Hazırlıklar tamam ama temizlik takıntısı olan bi insanım evi her gün dip köşe temizleyen kapı kollarına kadar silen ben şu iki gündür bi ağırlık çökmüş kolumu kaldıracak dermanım yok eskiden beş dakikada yaptığım işi şimdi yarım saatte yapıyorum Allah'tan aldığım 3 kilo fazla kilo alsam demekki yataktan hiç çıkamazmışım😱😱😱😱

Muhammed'in Annesi

Oğullarım 👬
Mod
rank
Hazırlıklar tamam ama temizlik takıntısı olan bi insanım evi her gün dip köşe temizleyen kapı kollarına kadar silen ben şu iki gündür bi ağırlık çökmüş kolumu kaldıracak dermanım yok eskiden beş dakikada yaptığım işi şimdi yarım saatte yapıyorum Allah'tan aldığım 3 kilo fazla kilo alsam demekki yataktan hiç çıkamazmışım😱😱😱😱
Çok yorma kuzum kendini doğumdan sonra yaparsın son haftalar iyice ağırlaşıyoruz ağrıların artabilir maşaallah fazla kiloda almamışsın ne güzel 🥰 sağlıkla kavuş yavruna 🐣

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar