35 haftada deli gibi asermek😀😀😀

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Zeynep Aliyeva tarafından oluşturulan 35 haftada deli gibi asermek😀😀😀 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,113 kez görüntülenmiş, 15 yorum ve 1 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 35 haftada deli gibi asermek😀😀😀
Konbuyu başlatan Zeynep Aliyeva
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Heyatim

25dt

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hic asermedim ne tatli ne eksi ilk 4 agda zaten birsey yiyemedim simdi 35 haftadeyim acayip toprak yiyesim geliyor hani bahceleri sularsin yada yagmur yaginca cok guzel koku gelirya o kokuyu yemek istyorum yani 3 gundur toprak yiyesim geldi 😃😃acaba tadina baksam zarari olurmu🤔🤔
Tatlim.o Bende de var asiri toprak yemek.istiyorum doktora da soyledim bana kan değerlerinin düşük olduğu soyledi ilaç yazdı ama ben hala o toprak yemek

Anneysen

Kayıtlı Üye
rank
Ben ne istediğim belli değil ki , aklıma gelen her şeyi yiyesim geliyor 1 dk sonra unutuyorum başka bisey düşünüyorum yani neyi düşünürsem biraz olsa da yesem diyorum ama üşendiğimden bazen aman olmasa da olur diyorum geçiyor yani aman aman yemezsem olmaz diye bisey olmadı valla 😊😃

Heyatim

Kayıtlı Üye
rank
Kizlar ben hic asermedim ne tatli ne eksi ilk 4 agda zaten birsey yiyemedim simdi 35 haftadeyim acayip toprak yiyesim geliyor hani bahceleri sularsin yada yagmur yaginca cok guzel koku gelirya o kokuyu yemek istyorum yani 3 gundur toprak yiyesim geldi 😃😃acaba tadina baksam zarari olurmu🤔🤔
Canim mende bele bir wey ewitmiwdim mence onun bi ziyani olmaz tabiki temiz yerden ye cox yeme he bide elin cirkliyken sakin bi yerine vurma bebeye izi duwer allah korusun birazacik agizina koy yeter

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar