36 haftada erken doğum yaptım dualarınızı bekliyorum 🙏🙏

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde K.Gizem tarafından oluşturulan 36 haftada erken doğum yaptım dualarınızı bekliyorum 🙏🙏 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 1,881 kez görüntülenmiş, 25 yorum ve 8 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftada erken doğum yaptım dualarınızı bekliyorum 🙏🙏
Konbuyu başlatan K.Gizem
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Ceylinilda

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim dualarınıza🙏 sütüm de az geliyor zaten kendimi yırtıyorum benden beslenebilsin diye ne zormuş Allahım kimseye yaşatmasın

Gizemrüya

Kayıtlı Üye
rank
Çok teşekkür ederim dualarınıza🙏 sütüm de az geliyor zaten kendimi yırtıyorum benden beslenebilsin diye ne zormuş Allahım kimseye yaşatmasın
Bak biliyorum haliyle cok uzuluyosun stres yapiyosun ama pozitif düşünmeye çalış bebegin için ki sütün gelsin herkes bebegi dogdigunda muhakkak 100 kisiden 80 i biseyler yasiyor bende yasadim herkes aa hadi bebegim dogdu evime gidiyim demiyor kuzum benim sakin ol bak o sonuclar da temiz gelecek gelmese bile tedavisini yapip sizi evinize gönderecekler sabret sakin ol biseyler yemek icin zorla kendini♥️

K.Gizem

Kayıtlı Üye
rank
Bak biliyorum haliyle cok uzuluyosun stres yapiyosun ama pozitif düşünmeye çalış bebegin için ki sütün gelsin herkes bebegi dogdigunda muhakkak 100 kisiden 80 i biseyler yasiyor bende yasadim herkes aa hadi bebegim dogdu evime gidiyim demiyor kuzum benim sakin ol bak o sonuclar da temiz gelecek gelmese bile tedavisini yapip sizi evinize gönderecekler sabret sakin ol biseyler yemek icin zorla kendini♥️
Dikkat edicem sırf sütüm için çok sağolun destekleriniz için inşallah sağlıkla alırsınız sizde kucağınıza yavrunuzu ❤

Mrvkrts

Kayıtlı Üye
rank
3 kasım da gebelik zehirlenmesinden acil sezeryana alındım tek doz ciğer geliştirici olmuştum ama yinede bebeğimin nefes alış verişleri çok hızlıydı yoğun bakıma aldılar 6 gün oldu hala yoğun bakımda doktor durumunun iyiye gittigini söylüyor ama bu seferde kanında ki enfeksiyon için tahlil sonuçları bekleniyor nolur bizede dua edin temiz çıksın sonuçlar bir kere öpüp koklamak nasip oldu 😔😔
Allah kolaylık versin canım. İnşallah en kısa zamanda bebeğini kucağına alırsın 🤲🏻🤲🏻🤲🏻💮

Aselaras

Kayıtlı Üye
rank
Kendini bu kadar üzersen az gelir tabi sen iyi olacaksın bebeğin de iyi olacak ki senden beslenecek anne sütü kadar mucizevi bi besin yok ömür boyu koruyan

Tüm sayfalar yüklendi.