Sorum var 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,795 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Maksat doğana kadar artık fazla kilo almamasıymış canım. Doktor bebeğin kilo vermesinin de iyi olmiycanı söyledi zaten 😊
Kuzum ultrason cihazları genellikle tahmini bir kilo verdiği için bilinmiyor maalesef. Belki daha az kiloyla doğar belki bu kilosundan daha fazladır. Sen yinede yediklerine dikkat et ama bebiş çıkınca anlaşılır artık kilosu🤭

Su_Zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Gebelik şekerin mi var kuzum.diyet uyguluyor musun ? @Su_Zeynep
Ay kusura bakma bakamadım uzun zamandır evet gebelik şekerim var tatlı yememe diyeti uyguluyorum onada zaafım var zorlanıyorum az kaldı diye diye günler geçiyo 35. Haftaya girdik bakalım..
Mesajınız bir önceki mesaj ile otomatik birleştirildi

Aynen öyle canım yurt dışında olduğum için doktor pek memnun değil kilosundan burda normal doğum istiyorlar ameliyat son çare o yüzden iri olsun istemiyor doktorum 😂
Evet 3 kilo 500 dogmustu benim oglum ona bile mırıldanmıstı kilolu olacak diye kedi yavrusu değilya bunlar 🤣 kendileri 2 küsür doguruyo genelde o yüzden aliskin degiller galiba 😜

Kuzum ultrason cihazları genellikle tahmini bir kilo verdiği için bilinmiyor maalesef. Belki daha az kiloyla doğar belki bu kilosundan daha fazladır. Sen yinede yediklerine dikkat et ama bebiş çıkınca anlaşılır artık kilosu🤭
Valla öyle oğluma 4 kusur dogacak dediler 3 kilo 540 doğdu. Kızıma 3 küsür abisi gibi olacak dediler 4 kilo 60 gr doğdu. Bunda da 4 4 küsür diyolar 🤣🤣 ya tutarsa gibi geliyo bana 😁😁

Son düzenleme:

Mervercan

👑Yuşa Han👑
Yönetici
Mod
rank
Ay kusura bakma bakamadım uzun zamandır evet gebelik şekerim var tatlı yememe diyeti uyguluyorum onada zaafım var zorlanıyorum az kaldı diye diye günler geçiyo 35. Haftaya girdik bakalım..

Evet 3 kilo 500 dogmustu benim oglum ona bile mırıldanmıstı kilolu olacak diye kedi yavrusu değilya bunlar 🤣 kendileri 2 küsür doguruyo genelde o yüzden aliskin degiller galiba 😜

Valla öyle oğluma 4 kusur dogacak dediler 3 kilo 540 doğdu. Kızıma 3 küsür abisi gibi olacak dediler 4 kilo 60 gr doğdu. Bunda da 4 4 küsür diyolar 🤣🤣 ya tutarsa gibi geliyo bana 😁😁
Hadi hayırlısı sürpriz olacak bakalım minik tosbik 😂

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank

Cnm sadece tatlı mı yemiyorsun diğer hamur işlerini tuketiyor musun tuketiyorsan bebeğin o yüzden böyle kilolu dikkat et cnm gebekik şekerine

Su_Zeynep

Kayıtlı Üye
rank
Cnm sadece tatlı mı yemiyorsun diğer hamur işlerini tuketiyor musun tuketiyorsan bebeğin o yüzden böyle kilolu dikkat et cnm gebekik şekerine
Hamur isleri arada davetlerde yiyorum ama sürekli değil. Aclik sekerim cok iyi eger tatli hamur isi yersem yukseliyo oda arada oluyo. Ben ac kalsamda 2 bucuk kilo 3 kilo doguramam canım bence 😆 4 kiloda cok abartilmiyo mu asirida kilolu degil ki hemen dusuyor dogumdan sonra 3700e felan.

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Bu gün kontroldeydim. 36+1 olduk karnı büyük dedi bebeğin 3200g. mış. Acaba sizde durumlar nasıldı? Çok mu fazla kilosu?
Ben 39+2 günlük oldum 3.200 gram dedi doktor ki anne baba genetik te oluyor canım misal ben ufak tefek bisiyim benden çıkacak ya bana benzer yada babasına ki benimkiler genelde bana benziyor 😇😇😇

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar