Sorum var 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar?

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Anneadayadayı tarafından oluşturulan 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar? başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 3,739 kez görüntülenmiş, 44 yorum ve 6 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 36 haftalık, bebek kilosu 3200g sizce nasıl arkadaşlar?
Konbuyu başlatan Anneadayadayı
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Aleyna Yavuz

Anneadayadayı

Kayıtlı Üye
rank
Maşallah ne yedin de bebek öyle kilo aldı Bn de istiyorum bebegim kilolu doğsun ne yedin bna da soyle
Valla canım benim çocukta 36 haftada 3264 dediler. Ne yediğime gelirsek hamileliğimin başında her gün 1/2 avuç ceviz yiyordum. Muz tüketiyordum günde 1/2 tane. E hamur işi ve tatlınında etkisi oldu herhalde. Onun dışında genetikte rol oynuyor bence ben kendim zayıf biri değilim eşimin aylesinde iyse 100 kilonun altında 3/4 kişi vardır herhalde.

ecmelll

Kayıtlı Üye
rank
Hamur isleri arada davetlerde yiyorum ama sürekli değil. Aclik sekerim cok iyi eger tatli hamur isi yersem yukseliyo oda arada oluyo. Ben ac kalsamda 2 bucuk kilo 3 kilo doguramam canım bence 😆 4 kiloda cok abartilmiyo mu asirida kilolu degil ki hemen dusuyor dogumdan sonra 3700e felan.
İyi iyi fazla tuketme kuzum☺️ öyle işte 3 kg ideal cnm 4 olunca aşırı zorlanma oluyor bence 😂

Asaf

Kayıtlı Üye
rank
Valla canım benim çocukta 36 haftada 3264 dediler. Ne yediğime gelirsek hamileliğimin başında her gün 1/2 avuç ceviz yiyordum. Muz tüketiyordum günde 1/2 tane. E hamur işi ve tatlınında etkisi oldu herhalde. Onun dışında genetikte rol oynuyor bence ben kendim zayıf biri değilim eşimin aylesinde iyse 100 kilonun altında 3/4 kişi vardır herhalde.
Ya bn de muz fln yiyorum burdakilere sordum simit pogaca gibi şeyler bebege kilo aldirrmi diye yok diyolar snce

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar