Sorum var 37.38. Haftada erken do─čum ­čśó

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakk─▒nda Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda ├çulcuo─člu taraf─▒ndan olu┼čturulan 37.38. Haftada erken do─čum ­čśó ba┼čl─▒kl─▒ konuyu okuyorsunuz. Bu konu ┼čimdiye dek 2,343 kez g├Âr├╝nt├╝lenmi┼č, 45 yorum ve 14 tepki puan─▒ alm─▒┼čt─▒r...
Kategori Ad─▒ Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Ba┼čl─▒─č─▒ 37.38. Haftada erken do─čum ­čśó
Konbuyu ba┼člatan Hivda ├çulcuo─člu
Ba┼člang─▒├ž tarihi
Cevaplar
G├Âr├╝nt├╝leme
─░lk mesaj tepki puan─▒
Son Mesaj Yazan BerenÔÇÖin Annesi ­čžÜÔÖÇ´ŞĆ

Leyla kurt

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
12 Kas─▒m 2021
K─▒zlar merhaba ┼čeker hastas─▒y─▒m ve doktorum do─čuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olmas─▒ gerekiyor mu┼č oksijen yetersiz gele bilir k├╝veze ala biliriz dedi bu durumu ya┼čayan varmi ka├ž g├╝n kalacak k├╝vezde­čśó­čśö
Can─▒m merak etme benim kuzenim 35 haftal─▒kken dog├╝m yapt─▒ ├žok ┼č├╝k├╝r sapa sa─člam 1 hafta k├╝vezde kald─▒ ┼čimdi 2 ay olduu

Hivda ├çulcuo─člu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Nisan 2022
Can─▒m merak etme benim kuzenim 35 haftal─▒kken dog├╝m yapt─▒ ├žok ┼č├╝k├╝r sapa sa─člam 1 hafta k├╝vezde kald─▒ ┼čimdi 2 ay olduu
Ma┼čallah can─▒m dar─▒s─▒ bana in┼čallah kuveze girmeden al─▒p evime gelirim

Gulcan Abdullah

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 ┼×ubat 2022
K─▒zlar merhaba ┼čeker hastas─▒y─▒m ve doktorum do─čuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olmas─▒ gerekiyor mu┼č oksijen yetersiz gele bilir k├╝veze ala biliriz dedi bu durumu ya┼čayan varmi ka├ž g├╝n kalacak k├╝vezde­čśó­čśö
Korkma canim benim kizimda kuvezde kaldi ama benim hamilelikde gecirdiyim enfeksiyondan dolayi bir durum oldu her ┼čeyi iyi d├╝┼č├╝n iyi olucak

├çi├žek20

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
31 May─▒s 2022
Can─▒m 37. 38 erken do─čum say─▒lm─▒yor ben ilk gebeliyimde 38do─čum yapm─▒┼čd─▒m

Bebe─čin Tahmini Do─čum Tarihi: 2022-11-14
Gebeli─činizin 27. Haftas─▒ndas─▒n─▒z.
Bebe─činiz yakla┼č─▒k karnabahar b├╝y├╝kl├╝─č├╝nde.
Bebekte periyodik uyku ve uyan─▒kl─▒k d├Ânemleri ba┼člar. beyin ├žok fazla aktif olmaya ba┼člar. akci─čer b├╝y├╝mesi son halini al─▒r ancak hen├╝z d─▒┼čar─▒da nefes al─▒p verecek olgunlukta de─čildir. 2. trimester bitiyor. s─▒rt a─čr─▒lar─▒, bacak kramplar─▒ s─▒kla┼č─▒r.
Bebe─činizin boyu yakla┼č─▒k 35 cm a─č─▒rl─▒g─▒ 950 gr :)
─░mza alan─▒n─▒za hesaplama eklemek i├žin t─▒klay─▒n─▒z

Bebegim

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
18 Eyl├╝l 2021
Hay─▒rl─▒s─▒yla bebe─čini kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin rabbim bnde 35 haftal─▒k do─čum yaptim 2 g├╝n kald─▒ sadece k├╝vezde cok sukur sag salim aldim kuca─č─▒ma

Ayna120695

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
25 Aral─▒k 2021
Sag salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin in┼čallah canm fazla kalmaz kuvezde ben34+3 do─čum yapt─▒m 9 g├╝n kald─▒ cnm seninki okadar bile kalmaz g├╝l├╝m ├╝z├╝lme sen

├ľyk├╝'n├╝n annesi ÔŁĄ´ŞĆ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
26 Nisan 2022
Can─▒m bende k─▒z─▒m─▒ 39 da acil sezeryanla ald─▒m kuca─č─▒ma ama solunum s─▒k─▒nt─▒s─▒ndan iki saat kuveze ald─▒lar bende korkmu┼čtum ama bir s─▒k─▒nt─▒ olmam─▒┼čt─▒ ┼č├╝k├╝r Ôś║´ŞĆ ┼čimdi o─čluma 37 haftadayim onu da 38+6 ya g├╝n verdi in┼čallah onu da sa─č salim al─▒r─▒m kuca─č─▒ma Ôś║´ŞĆ

3 ├žocuk annesi

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
11 ┼×ubat 2022
G├╝zel ├Âncelikle rabbim sa─č salim kuca─č─▒na almay─▒ nasip etsin evlad─▒n─▒. 37/38 hafta erken do─čuma girmiyor benim bildi─čim can─▒m. 37 haftadan itibaren art─▒k sa─čl─▒kl─▒ bebekler d├╝nyaya geliyor. Tek fark─▒ onlar bebe─čin kendili─činden gelmesini beklemeden tetikliycekler. Benim de bebe─čim iri gidiyor boyum da pek uzun de─čil. ┼×u an 38 haftal─▒k olduk doktorda her hafta kontrol├╝m var ├Ânceden 37/38 haftal─▒k ├žok kilo al─▒rsa tetikler iz diyorlard─▒ do─čumu diyetle filan idare ediyoruz ┼čimdilik. Ama san─▒r─▒m haftaya art─▒k do─čumu tetikliycekler e─čer yavrum bu hafta kendi gelmeye karar vermezse. Bana kalsa 37 haftada bile raz─▒yd─▒m tetiklemelerine yani diyece─čim o ki can─▒n─▒ s─▒kma g├╝zelim 37/38 gayet sa─čl─▒kl─▒ bebekler i├žin normal bir zaman ­čśŐ
Sa─čl─▒kla gelsin minikler evet kesinlikle erken do─čum diye adlandiramayiz art─▒k 35 hafta da do─čup kuveze girmeden aram─▒za kat─▒lan bir ├žok bebek var. Sadece bol bol dua ben buna inan─▒yorum yiyece─či ekmek olduktan sonra 20 haftalikken do─čup d├╝nyam─▒za s─▒ms─▒k─▒ sar─▒lan kuvezde aylarca kalan miniklerimiz var ­čĄ▓­čĺ×

─░dris bebek ­čĄŚ

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
2 A─čustos 2022
Merhaba can─▒m.kesin s├Âylememi┼č yetersiz gele bilir demi┼č.ihtimal yani ola bilir de olmaya bilirde.sen bilin sonradan tedirgin olma diye s├Âylemi┼čdir.37 38 hafta ├žok iyi hi├ž ihtiyac olmaya bilir.i├žini ferah tut.benim do─čumum 36+4 de sezeryanla olacak.─░n┼čAllahki atlat─▒r─▒z.benim 3 g├╝n├╝mkalm─▒┼č.3c├╝ do├Âumum 36 haftal─▒k olmu┼č 2 g├╝n k├╝vezde kald─▒ nefes almay─▒ dengeleye bilsin diye.her kes gibi ayn─▒ zamanda taburcu oldum hi├ž bi sorun olmad─▒ yani

Hivda ├çulcuo─člu

Kay─▒tl─▒ ├ťye
rank
Kat─▒l─▒m
6 Nisan 2022
Merhaba can─▒m.kesin s├Âylememi┼č yetersiz gele bilir demi┼č.ihtimal yani ola bilir de olmaya bilirde.sen bilin sonradan tedirgin olma diye s├Âylemi┼čdir.37 38 hafta ├žok iyi hi├ž ihtiyac olmaya bilir.i├žini ferah tut.benim do─čumum 36+4 de sezeryanla olacak.─░n┼čAllahki atlat─▒r─▒z.benim 3 g├╝n├╝mkalm─▒┼č.3c├╝ do├Âumum 36 haftal─▒k olmu┼č 2 g├╝n k├╝vezde kald─▒ nefes almay─▒ dengeleye bilsin diye.her kes gibi ayn─▒ zamanda taburcu oldum hi├ž bi sorun olmad─▒ yani
Ma┼čallah can─▒m dar─▒s─▒ bize in┼čallah 37.1 haftal─▒k olduk s├╝rekli sanc─▒ ama a├ž─▒lma yok bebek haftas─▒ndan ├Ânce gidiyor 2 hafta sal─▒ g├╝n├╝ belli olacak nasipse ­čą░

T├╝m sayfalar y├╝klendi.