Sorum var 37.38. Haftada erken doğum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan 37.38. Haftada erken doğum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,167 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37.38. Haftada erken doğum 😢
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Gulcan Abdullah

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şeker hastasıyım ve doktorum doğuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olması gerekiyor muş oksijen yetersiz gele bilir küveze ala biliriz dedi bu durumu yaşayan varmi kaç gün kalacak küvezde😢😔
Korkma canim benim kizimda kuvezde kaldi ama benim hamilelikde gecirdiyim enfeksiyondan dolayi bir durum oldu her şeyi iyi düşün iyi olucak

Bebegim

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şeker hastasıyım ve doktorum doğuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olması gerekiyor muş oksijen yetersiz gele bilir küveze ala biliriz dedi bu durumu yaşayan varmi kaç gün kalacak küvezde😢😔
Hayırlısıyla bebeğini kucağına almayı nasip etsin rabbim bnde 35 haftalık doğum yaptim 2 gün kaldı sadece küvezde cok sukur sag salim aldim kucağıma

Belinayin❤️ Annesi

Kayıtlı Üye
rank
Sag salim kucağına almayı nasip etsin inşallah canm fazla kalmaz kuvezde ben34+3 doğum yaptım 9 gün kaldı cnm seninki okadar bile kalmaz gülüm üzülme sen

Öykü'nün annesi ❤️

Kayıtlı Üye
rank
Canım bende kızımı 39 da acil sezeryanla aldım kucağıma ama solunum sıkıntısından iki saat kuveze aldılar bende korkmuştum ama bir sıkıntı olmamıştı şükür ☺️ şimdi oğluma 37 haftadayim onu da 38+6 ya gün verdi inşallah onu da sağ salim alırım kucağıma ☺️

3 çocuk annesi

Kayıtlı Üye
rank
Güzel öncelikle rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin evladını. 37/38 hafta erken doğuma girmiyor benim bildiğim canım. 37 haftadan itibaren artık sağlıklı bebekler dünyaya geliyor. Tek farkı onlar bebeğin kendiliğinden gelmesini beklemeden tetikliycekler. Benim de bebeğim iri gidiyor boyum da pek uzun değil. Şu an 38 haftalık olduk doktorda her hafta kontrolüm var önceden 37/38 haftalık çok kilo alırsa tetikler iz diyorlardı doğumu diyetle filan idare ediyoruz şimdilik. Ama sanırım haftaya artık doğumu tetikliycekler eğer yavrum bu hafta kendi gelmeye karar vermezse. Bana kalsa 37 haftada bile razıydım tetiklemelerine yani diyeceğim o ki canını sıkma güzelim 37/38 gayet sağlıklı bebekler için normal bir zaman 😊
Sağlıkla gelsin minikler evet kesinlikle erken doğum diye adlandiramayiz artık 35 hafta da doğup kuveze girmeden aramıza katılan bir çok bebek var. Sadece bol bol dua ben buna inanıyorum yiyeceği ekmek olduktan sonra 20 haftalikken doğup dünyamıza sımsıkı sarılan kuvezde aylarca kalan miniklerimiz var 🤲💞

İdris bebek 🤗

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım.kesin söylememiş yetersiz gele bilir demiş.ihtimal yani ola bilir de olmaya bilirde.sen bilin sonradan tedirgin olma diye söylemişdir.37 38 hafta çok iyi hiç ihtiyac olmaya bilir.içini ferah tut.benim doğumum 36+4 de sezeryanla olacak.İnşAllahki atlatırız.benim 3 günümkalmış.3cü doöumum 36 haftalık olmuş 2 gün küvezde kaldı nefes almayı dengeleye bilsin diye.her kes gibi aynı zamanda taburcu oldum hiç bi sorun olmadı yani

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
Merhaba canım.kesin söylememiş yetersiz gele bilir demiş.ihtimal yani ola bilir de olmaya bilirde.sen bilin sonradan tedirgin olma diye söylemişdir.37 38 hafta çok iyi hiç ihtiyac olmaya bilir.içini ferah tut.benim doğumum 36+4 de sezeryanla olacak.İnşAllahki atlatırız.benim 3 günümkalmış.3cü doöumum 36 haftalık olmuş 2 gün küvezde kaldı nefes almayı dengeleye bilsin diye.her kes gibi aynı zamanda taburcu oldum hiç bi sorun olmadı yani
Maşallah canım darısı bize inşallah 37.1 haftalık olduk sürekli sancı ama açılma yok bebek haftasından önce gidiyor 2 hafta salı günü belli olacak nasipse 🥰

2 prenses1prens annesi

Kayıtlı Üye
rank
Canım benim ilk iki doğumum biri 36+5 de diğeri 37+3 de falan oldu ikside kuvez görmedi inşallah senin yavrunda kuvez görmeden kucağına alırsın inşallah 🤲🥰🌹💐

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar