Sorum var 37.38. Haftada erken doğum 😢

Gebelik Takibim Konu Bilgileri

Konu Hakkında Merhaba, tarihinde Gebelikle ilgili Sorum Var kategorisinde Hivda Çulcuoğlu tarafından oluşturulan 37.38. Haftada erken doğum 😢 başlıklı konuyu okuyorsunuz. Bu konu şimdiye dek 4,168 kez görüntülenmiş, 45 yorum ve 14 tepki puanı almıştır...
Kategori Adı Gebelikle ilgili Sorum Var
Konu Başlığı 37.38. Haftada erken doğum 😢
Konbuyu başlatan Hivda Çulcuoğlu
Başlangıç tarihi
Cevaplar
Görüntüleme
İlk mesaj tepki puanı
Son Mesaj Yazan Asena.ase

Yagmurun annesi

Kayıtlı Üye
rank
Kızlar merhaba şeker hastasıyım ve doktorum doğuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olması gerekiyor muş oksijen yetersiz gele bilir küveze ala biliriz dedi bu durumu yaşayan varmi kaç gün kalacak küvezde😢😔
Canim 37 38 erken degilki vakti zaten bisey olmaz Allahin izniyle 37+2 oldum bekliyoruz her an alabilir sezeryana bi terslik olmassa 38 de alacak zaten

E

Esrasn

Guest
Kızlar merhaba şeker hastasıyım ve doktorum doğuma erken karar verdi 37 yada 38.haftada olması gerekiyor muş oksijen yetersiz gele bilir küveze ala biliriz dedi bu durumu yaşayan varmi kaç gün kalacak küvezde😢😔
37+4 günlük doğum yaptım 240 gram doğdu kızım gayette sağlıklıydi çok şükür kuvez durumu olmadı bile korkma canım doktorlarn her dediğinede bakma. Kuzenimin çocuğu 39 yada 40. Haftada doğdu 3800 Gramdi 3 gece kuvezde yattı. Kötü düşünme derim şimdiden hayırlı doğumlar evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim

Hivda Çulcuoğlu

Kayıtlı Üye
rank
37+4 günlük doğum yaptım 240 gram doğdu kızım gayette sağlıklıydi çok şükür kuvez durumu olmadı bile korkma canım doktorlarn her dediğinede bakma. Kuzenimin çocuğu 39 yada 40. Haftada doğdu 3800 Gramdi 3 gece kuvezde yattı. Kötü düşünme derim şimdiden hayırlı doğumlar evladını sağlıkla kucağına almayı nasip etsin rabbim
Amin inşallah kuzum ya şeker olunca biraz daha Tedirgin oluyorum Rabbım sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah

Leyla kurt

Kayıtlı Üye
rank
Canım merak etme benim kuzenim 35 haftalıkken dogüm yaptı çok şükür sapa sağlam 1 hafta küvezde kaldı şimdi 2 ay olduu

Tüm sayfalar yüklendi.

Son mesajlar